הקו המהיר

חברת הסעות בפריסה ארצית

הסעות גדולות

* ההסעות הן לקבוצות החל מ-16 אנשים – לא לבודדים *

✅ הסעות גדולות

✅ הסעות נוחות ומרווחות

✅ שירות אדיב לנוסעים

✅ חברת הסעות עם ניסיון רב שנים

✅ זמנים מדויקים ללא איחורים

✅ בטיחות לפני הכל!

הסעות גדולות במרכז

הסעות גדולות בצפון

הסעות גדולות בדרום

הסעות גדולות בשרון

הסעות גדולות בחיפה

הסעות גדולות בירושלים

הסעות גדולות ביהודה ושומרון

 

הסעות גדולות להרבה אנשים

בעוד הרכב הפרטי שלכם משמש אתכם עבור נסיעות קצרות וארוכות לבד או עם משפחה קטנה, לעיתים נדרשת הסעה אשר יכולה להכיל יותר ועל כן, קיים שירות הסעות גדולות.

קבוצות גדולות אשר מבקשות להגיע למקום אחד ביחד, בהתאם גם יעדיפו להוציא הסעה מרוכזת מאשר שכל אחד יגיע עם רכב משלו, כך ניתן לתאם את זמן ההגעה. הסעות גדולות יכולות להתאים לקבוצות קטנות אך גם לקבוצות גדולות מאוד.

 

ההסעה היא חלק מהאירוע

כאשר תארגנו או תוזמנו לאירוע גדול, כמובן שתתחילו להתרגש ולהתארגן לקראתו, אך לא פחות חשובה – ההסעה לאירוע. בגלל שלרוב אירועים גדולים כוללים גם קבוצת קהל גדולה שצריכה להגיע לאירוע, סביר להניח שתהיו חייבים למצוא פתרון לכל אלו כחלק מארגון האירוע.

לדוגמא באם אתם מזמינים אנשים לחתונה יחסית מרוחקת ועל כן, מציעים להם גם הסעה כחלק מהאירוע. אין ספק שכשנוסעים כולם ביחד, מרגישים את החוויה גם בנסיעה.

 

הסעות גדולות ומאורגנות

למרות שמדובר בקבוצה מאוד גדולה של אנשים, שירות הסעות גדולות מתאים עצמו לכמות כך שלכל אחד יהיה מקום בהסעה וכל הליך העלייה והירידה להסעה יהיה מסודר. בפועל כאשר מדובר בשירות הסעות גדולות הכוונה לכמות גדולה של כלי רכב המותאמים לכמות כדוגמת אוטובוסים ומיניבוסים.

באם כמות האנשים עולה על הכמות שאוטובוס יכול להכיל, חברת השירות תתאים לכם כמות כלי רכב אשר תכיל את כל האנשים שאמורים לנסוע ביחד. תוכלו לחלק אותם בצורה מאורגנת כך שבכל כלי רכב תהיה קבוצה מסוימת מה שיאפשר לכם להתחיל את הגיבוש או את ההליך של האירוע או הטיול כבר מההסעה.

 

הסעות גדולות – כולם נוסעים ביחד

למרות שאתם מזמינים הסעה עבור קבוצה מאוד גדולה של אנשים, אין זה אומר שצריך לפצל אותם ובהתאם גם ליצור הפרדה בין כל הנוכחים. בדרך כלל מומלץ להתחיל מנקודת כינוס אחת עבור כל האנשים אשר אמורים לעלות על ההסעה ולשם להזמין את כל כלי הרכב אשר מיועדים להסעה.

  1. נקודת כינוס – בחירת נקודה או שטח בו כולם מתכנסים, בודקים באופן מסודר שכולם הגיעו ונוכחים. ההגעה לנקודת האיסוף יכולה להיות עצמאית אך היציאה ממנה כבר בהסעות המאורגנות שהזמנתם
  2. חלוקה לכלי רכב – ניתן לארגן מראש את החלוקה, מי נוסע עם מי. לדוגמא באם מדובר בטיול של תנועת נוער, תוכלו להקצות כלי רכב לכל קבוצה ובנקודת האיסוף לכוון כל אחד לאוטובוס שלו
  3. יציאה בטור – וידוא כי כל כלי הרכב יוצאים ביחד אחד אחרי השני. שמירה על טור מוודאת כי כולם מגיעים לאותו המקום באותו הזמן. באופן הזה תוכלו גם לבחור לעשות עצירה ביחד
  4. הגעה ויציאה – באם יצאו יחד, כל האוטובוסים גם צפויים להגיע יחד לנקודת היעד. כאן ניתן לארגן מראש ירידה מבוקרת כדי לא ליצור עומס ולשמור על הקבוצות שארגנתם מראש

 

הסעות גדולות בכלי רכב גדולים

באם זה לא הובן עד עתה, הסעות גדולות בהכרח מחייבות גם כלי רכב גדולים כדי ליצור חלוקה יעילה ככל שאפשר ולשנע כמות מאוד גדולה של אנשים "בנגלה" אחת. על כן, לא יהיה שימוש ברכבים קטנים אך כן ברכבים גדולים שמכילים יותר מ-5 אנשים כמו ברכב רגיל.

 

אוטובוס

רכב גדול מאוד אשר יכול להכיל למעלה מ-50 אנשים בבת אחת. הישיבה לרוב תהיה בזוגות למעט המושב האחורי אשר כולל כ-5 אנשים. בהתאם לכך שמדובר ברכב מאוד גדול, גם תא המטען שלו ענק ויכול להכיל את כל הכבודה של הנוסעים ואפילו ציוד נוסף של הקבוצה.

 

מידיבוס

מעין אוטובוס קטן, יכול להכיל פחות מאוטובוס אבל יותר ממיניבוס, בערך כ-30 אנשים. בצורתו הוא נראה כמו אוטובוס קצר יותר וגם לו תא מטען יחסית גדול המותאם לכמות הנוסעים שהוא יכול לקחת.

 

מיניבוס

רכב לקבוצה יחסית קטנה כ-10 עד 20 אנשים. הישיבה בזוגות או במושבים בודדים והרכב בעל תא מטען גדול ביחס לרכב פרטי אך קטן מאוד ביחס לאוטובוס. מותאם לכמות כבודה ממוצעת ככמות הנוסעים שהוא יכול להכיל. רכבים אל יכולים להיות מעוצבים ומפנקים ולמרות שהם יחסית לאוטובוס קטנים, עדיין יכולים להכיל תוספות כדוגמת בר ומערכת סאונד מפוארת.

 

קחו כל מה שתצטרכו אתכם

אחד הדברים אשר הופכים אוטובוסים למאוד נוחים בתור הסעות גדולות הוא הגודל של תא המטען שלו – עצום. מעבר לציוד האישי שכל אחד לוקח, תוכלו להעמיס גם ציוד קבוצתי אשר משמש לאירוע שלשמו הוזמנה ההסעה. באם מדובר בטיול לדוגמא, תוכלו להעמיס אוהלים, ציוד אוכל ומים ועדיין שיישאר מקום לציוד שכל אחד מביא לעצמו.

 

הסעות גדולות למאות ואפילו אלפים

בתי ספר, תנועות נוער ואפילו אירועים גדולים מאוד כמו חתונות ענק, יכולים למצוא עצמם במצב שעליהם למצוא פתרון שינוע לכמות מאות גדולה של אנשים, אפילו אלפים.

כמובן שאין כלי רכב הנוסע על הכביש אשר מכיל ומאפשר שינוע של אלפי אנשים, אך כאשר פורסים זאת בצורה מאורגנת בין הרבה כלי רכב גדולים עם שירות הסעות גדולות, פתאום נראה מאוד פשוט לשנע כל כך הרבה אנשים בפעימה אחת. זכרו כי הסעות גדולות יאפשרו לכם למצוא פתרון לכל כמות שתצטרכו אפילו לאלפים!

 

קשר בין הנהגים

כמובן שאתם, בתור מארגני ההסעה, תדאגו שישמר קשר בין כל כלי הרכב והקבוצות המפוזרות ביניהם, אך גם הנהגים עצמם, אשר מגיעים מאותה חברה והוקצו לאותה משימה, ישמרו ביניהם על קשר ויעבירו מידע.

באופן הזה, למרות שפיצלתם את הקבוצה הגדולה בעזרת הסעות גדולות, לא תצטרכו לדאוג לנתק בין הקבוצות. כמובן שחשוב שכל ראש קבוצה יתדרך את הנהג שלה לאן צריך להגיע והיכן הוא רוצה לעשות עצירה, אך הנהגים בקשר ביניהם באם יש בעיה בדרך או בכביש.

 

הסעות גדולות עבור ילדים

כמו בכל שירות הסעות, גם הסעות גדולות אשר מוקצות לטובת ילדים, חייבות להיות מותאמות לכך מבחינת הרישיון של הנהגים ושל הרכב. כאשר תזמינו שירות הסעות גדולות לילדים, תקבלו גם כלי רכב ונהגים אשר מוסמכים לכך, כך שלא תצטרכו לדאוג רק בגלל שמדובר בקהל צעיר. חשוב להדגיש כי הנסיעה היא עבור ילדים כדי שהחברה באמת תעשה את ההתאמות הנדרשות.

מה היה לנו עד עכשיו?