הקו המהיר

חברת הסעות בפריסה ארצית

הסעות לאירועים

* ההסעות הן לקבוצות החל מ-16 אנשים – לא לבודדים *

✅ הסעות לאירועים

✅ הסעות נוחות ומרווחות

✅ שירות אדיב לנוסעים

✅ חברת הסעות עם ניסיון רב שנים

✅ זמנים מדויקים ללא איחורים

✅ בטיחות לפני הכל!

הסעות לאירועים במרכז

הסעות לאירועים בצפון

הסעות לאירועים בדרום

הסעות לאירועים בשרון

הסעות לאירועים בחיפה

הסעות לאירועים בירושלים

הסעות לאירועים ביהודה ושומרון

 

הנכם מוזמנים לאירוע – איך מגיעים?

קיבלתם הזמנה מרגשת לחתונה של חברה טובה, אתם מסתכלים על ההזמנה בבית שלכם בתל אביב ופתאום קולטים שהאירוע נמצא בקיסריה.

אין דבר שיותר יקל על כך מאשר הודעה מהזוג שמתחתן על כך שאמנם החתונה בקיסריה, אך בהתאם גם תהיה לרשותכם הסעה שתיקח אתכם מאזור מגוריכם ועד למקום האירוע. הסעות לאירועים עונות בדיוק למטרה הזאת, דאגה לאורחים להסעה מבלי להתפשר על המקום המושלם לאירוע שלכם.

 

הסעות לאירועים

שירות הסעות לאירועים הוא דבר נדרש בכל סוג וגודל של אירוע בעיקר כאשר תבחרו לעשות את האירוע במקום יחסית מרוחק או כאשר צפויה באירוע שתיית אלכוהול אשר תמנע מאורחים רבים לנהוג את הדרך חזרה הביתה. הנה כמה דוגמאות לאירועים אשר שירות הסעות לאירועים נדרש בהם או לפחות מקל מאוד על האורחים והקהל שמגיע.

  1. הסעות לבת מצווה
  2. הסעות לבר מצווה
  3. הסעות לחתונה
  4. הסעות למסיבת סיום

 

הסעות לאירועים קטנים

אירועים קטנים אלו אירועים אשר כמות המוזמנים אליהם יחסית קטנה אך אין זה אומר שהם לא אירועים. לפעמים, אירוע יכול להיות אפילו של 5 אנשים אשר לא רוצים לנהוג ורוצים גם ליהנות מהנסיעה ולהכניס אותה לתוך החוויה. שירות הסעות לאירועים קטנים מתאים לכמות האנשים אשר מוזמנים לאירוע אך מאפשר לכם גם לבחור להכניס לנסיעה תוספות מיוחדות אשר יגרמו לנסיעה עצמה להיות כיפית כמעט כמו האירוע.

 

הסעות לאירועים גדולים

בשונה מאירועים קטנים, אירועים גדולים יכולים לכלול מאות ואפילו אלפי אנשים אשר נדרש למצוא להם פתרון שינוע מנקודת איסוף או מביתם ועד למיקום האירוע עצמו. גם אם מדובר בהסעה למאות אנשים, חברת ההסעות תיתן לכם פתרון לכולם בחלוקה לכלי רכב כך שלכולם יהיה מקום ואף אחד לא יפספס את האירוע בגלל בעיות הגעה.

 

עם הסעות לאירועים אף אחד לא מאחר!

בכל אירוע יש כל כך הרבה מוזמנים כך שלכל אחד אופי שונה והרגלים שונים. לכולנו יש את החבר אשר תמיד מאחר, וזה שתמיד מקדים, ושלב ההתכנסות מתארך ומתארך כי כל אחד מגיע מתי שבא לו.

כאשר תבחרו להזמין שירות הסעות לאירועים עבור האורחים באירוע שלכם, אתם מבטלים את השלב המייגע של התכנסות ארוכה וגורמים לכל האורחים, או לפחות לרובם, להגיע בפעימה אחת וביחד. כך שאף אחד לא יאחר וידחה את כניסת כלת הבת המצווה או התחלת החופה המרגשת.

 

הסעות לאירועים של ילדים

בדומה לכל דבר שדורש מילדים לנוע ממקום מגוריהם למקום רחוק, אין ביכולתם ללכת את כל הדרך או לנהוג אותה ועל כן יש לארגן להם הסעה. אחת הסיבות אשר בת ובר מצוות רבות כוללות הסעה היא הורדת הצורך והעומס מההורים להסיע את הילד לאירוע ולאחר מכן גם להחזיר אותו.

בעזרת הסעות לאירועים כל הילדים מרוכזים במקום אחד, מגיעים ביחד וגם חוזרים ביחד, כך שלמעט הוריו של הילד החוגג, אין צורך במאמץ של ההורים, מארגן האירוע כבר דאג להם לשינוע.

 

הסעות לאירועים עם אלכוהול

בדומה ובשונה מילדים, גם מבוגרים אשר שותים אלכוהול לא יכולים לדאוג בעצמם להסעה חזור ובעצם צריכים למצוא פתרון או פשוט לא לשתות. כאשר מדובר באירוע אשר זאת מקובל בו, כמו חתונה לדוגמא, ארגון הסעה יכול לפתור בעיות של הרבה אורחים.

כך כל האורחים ברחבה שלכם ירגישו בנוח לשתות וליהנות. כמובן שתמיד אפשר להזמין מונית או למצוא טרמפ, אך הידיעה כי יש הסעה מסודרת מאפשרת לכולם להשתחרר ולא לדאוג מהדרך הביתה.

 

ההסעה הלכה והאירוע נגמר

בדומה לכך שאף אחד לא מאחר לאירוע כי כולם מגיעים ביחד, הסעות לאירועים מאפשרות לכם גם לסגור את האירוע מתי שתרצו או בעת הצורך. כך, תוכלו לארגן מסיבה וכאשר תזמינו את ההסעה חזור היא תגמר, או אפילו סגירת רחבת הריקודים בחתונה וכמובן שבאירוע של ילדים אשר הולכים לישון לקראת בית הספר בבוקר.

הסעה צמודה או פשוט גמישה, תאפשר לכם להאריך את האירוע בעת הצורך, ובאם לא תיהנו, גם אפילו לקצר בכך שהיא מעבירה לכם את השליטה מתי האורחים הולכים מהאירוע שלכם כמו מתי הם מגיעים.

 

עם הסעות לאירועים לא תצטרכו להתפשר על מקום

באם חוויתם כבר את החוויה של חיפוש מקום לאירוע כדוגמת חיפוש אולם לחתונה או מועדון לחגיגת יום הולדת, סביר להניח שנתקלתם בבעיית המרחק. מקומות מושלמים אשר יש בהם רק בעיה אחת, הם בחלק אחר של הארץ, או אפילו פשוט דורשים 40 דקות נסיעה.

בהחלט יכול להיות כי וויתרתם, או כי תוותרו על המקום הזה בגלל שהוא רחוק וכי אתם בעצם לא רוצים לגרום לאורחים שלכם לנסוע כל כך הרבה בשביל להגיע לאירוע שלכם, או באופן כללי לעמוד בפקקים ולהרגיש שהאירוע הוא מטרד ועול. פתרון מושלם לכך הוא כמובן הסעות לאירועים אשר סוגרות לכם את הפינה מבחינת המרחק.

עם הסעות לאירועים לא תצטרכו להתפשר על מקום, ובעיית המרחק כבר לא תהיה קיימת לאור כך שסידרתם לאורחים שלכם דרך הגעה וחזרה אשר מורידה מהם את עול הנהיגה, העייפות ואפילו הדלק.

 

נוסעים ביחד ומרחיבים את החוויה

לעיתים מדובר באירוע אשר מוזמנים אליו כמות קטנה של אנשים כדוגמת חגיגת יום הולדת בבר בתל אביב או אפילו פיקניק של שבת בצהריים בחוף הים. במקרים אלו, הזמנת שירות הסעות לאירועים יכול להיות דווקא חלק מהחוויה.

נכון שיכולתם לבחור להוציא לדוגמא 3 מכוניות ולסגור את בעיית ההסעה, אך כאשר כולם נוסעים ביחד אתם מרוויחים עוד זמן ביחד שיכול ממש להרחיב את החוויה מעבר לאירוע ולחגיגה שעוד תהיה.

 

הוספת נקודות איסוף או הורדה

בגלל שכול אחד מהאורחים שעולים אל הסעות לאירועים כנראה מגיע ממקום שונה, תוכלו לבקש כמה נקודות איסוף או אפילו כמה נקודות הורדה. באופן הזה, כל אחד יוכל לעלות או לרדת מכלי הרכב אשר משמשים בתור הסעות לאירועים, היכן שהכי קרוב אליו.

מה היה לנו עד עכשיו?