הקו המהיר

חברת הסעות בפריסה ארצית

הסעות לחתונה

* ההסעות הן לקבוצות החל מ-6 אנשים – לא לבודדים *

✅ הסעות לחתונה

✅ הסעות נוחות ומרווחות

✅ שירות אדיב לנוסעים

✅ הסעות לכל האירועים

✅ זמנים מדויקים ללא איחורים

✅ בטיחות לפני הכל!

הסעות לחתונה במרכז

הסעות לחתונה בצפון

הסעות לחתונה בדרום

הסעות לחתונה בשרון

הסעות לחתונה בחיפה

הסעות לחתונה בירושלים

הסעות לחתונה ביהודה ושומרון

 

כל חתן וכל כלה

כל חתן וכל כלה מתרגשים מהיום שלהם, מחכים ומצפים לו בקוצר רוח ואפשר לומר אפילו כל ימי חייהם. כאשר היום המרגש מגיע הזוג מוכרח להתעסק בהמון משימות והמון דברים שיש לעשות כך שמרגיש שהיום המרגש הוא בעצם תהליך ארוך המתחיל חודשים קודם. כחלק מתכנון החתונה, בוחרים מקום, אוכל וכמובן בגדים, אך לא פחות חשוב מכך, במקביל להזמנת מקום, הזמנת הסעות לכל האורחים המוזמנים לאירוע.

 

למה להזמין הסעות לחתונה?

בעוד נראה כי בחירת מקום לאירוע ובחירת שמלת כלה, הם מובנים מאליהם, בעבור הסעות לא תמיד כך הדבר ודווקא חבל. הנה כמה סיבות להזמין הסעות לחתונה שאולי לא חשבתם עליהן בעצמכם

 

שתייה ונהיגה זה לא הולך ביחד

כיאה לחתונה שבה רוקדים, הרבה מהאורחים (אשר רשאים לכך כמובן) שותים ואפילו הרבה. אלכוהול כבר מזמן הפך לאחד הסממנים העיקריים לחתונה ועל כן, אתם ודאי תרצו לארגן עבור האורחים שלכם הסעות לחתונה שלכם. באופן הזה, הם יוכלו להגיע ולחזור עם ההסעה וכך לא לדאוג לגבי שתיית אלכוהול ובאיזו כמות. הרי ידוע שאנשים שותים הם לרוב אנשים שמחים ולא תרצו שחצי מהמוזמנים שלכם לא ישתו רק בגלל הצורך לנהוג חזרה הביתה.

 

הגעה ביחד בעזרת הסעות לחתונה

מכירים את זה שאתם מקבלים הזמנה לחתונה אשר מחולקת לזמן התכנסות וזמן חופה. דרך של הזוג ליצור ודאות לגבי ההגעה של האורחים, כך שגם המאחרים הכרוניים יגיעו בזמן והחופה לא תצטרך להתעכב. בעזרת הסעות לחתונה תוכלו לשלוט בזמנים בהם האורחים מגיעים לחתונה שלכם, לאור העובדה כי מי שמאחר מפספס את ההסעה ולא יוכל להגיע לחתונה כמו שתכנן.

 

הסעות לחתונה רחוקה

מעבר לכך שקיום הסעות לחתונה מקל מאוד על האורחים, הוא גם מקל מאוד על הזוג עצמו מבחינת החופש שלהם לבחור את המקום שהם רוצים. הסעות לחתונה רחוקה הן הפתרון המושלם לדילמה בין לבחור מיקום קרוב לבין בחירה במיקום מרוחק אך מושך ומפתה יותר. כאשר אנשים יפתחו את ההזמנה שלכם ויראו את המיקום, באם אתם זוג הגר במרכז ומשם רוב המוזמנים שלו ובחרתם במקום בצפון או אפילו בירושלים, סביר להניח שהם יירגעו כאשר יגלו שיש הסעות לחתונה המאורגנות על ידי הזוג.

 

הזמנת הסעות לחתונה?

בהנחה שהשתכנעתם והחלטתם להזמין הסעות לחתונה שלכם, עם תום שלב ההתלבטות הגיע הזמן לבצע את ההזמנה ולסגור את דרך ההגעה של האורחים שלכם לחתונה שלכם. הנה כמה דברים שחשוב לסגור ולוודא טרם ההזמנה.

 

כמה אנשים מתכוונים להגיע?

בדומה להזמנת קייטרינג או מתנות לאורחים, גם בעבור הסעות יש למסור מספר משוערך לכמות האורחים אשר יגיעו, בדגש על כמות האורחים אשר יגיעו עם הסעות לחתונה שלכם. כמובן שקשה לקבוע מראש כמה אנשים יגיעו, אך חשוב לשער בערך על מנת לבחור כמה כלי רכב אתם צריכים וגם מכמה ואילו נקודות יאספו כלי הרכב את האורחים שלכם. במידה ואתם לא סגורים על כמות האורחים אשר מגיעים בהסעה, תוכלו להיעזר באישורי הגעה בדגש על אישורי הגעה עם ההסעה.

 

לאן נוסעים?

אחד הדברים שהכי משפיעים על המחיר הוא היעד אליו אתם מזמינים הסעות לחתונה, כלומר מה המקום בו האירוע נערך. באם תבחרו במקום רחוק, סביר להניח כי המחיר יעלה בהתאם. תוכלו להזמין הסעה מראש על מנת לשריין אוטובוסים (באם מדובר בכמות גדולה של אורחים), ולאחר סגירת המקום לעדכן על מיקום היעד של כלי הרכב. זאת נכון גם עבור נקודת היציאה, אשר צריכה להיות מותאמת למיקום ממנו רוב האורחים מגיעים כך שיהיה להם נוח להשתמש בשירות הסעות לחתונה שהזמנתם.

 

מתי יוצאים ומתי חוזרים?

לשאלה מתי יוצאים יכולה להיות תשובה ברורה אשר חייבת לקחת בחשבון את שעת התחלת האירוע, אך גם גזירת זמנים מסוימת על האורחים מתוך הבנה כי לא כולם יגיעו בזמן ולא נרצה שההסעה תאחר בזמן רב ויחד עמה גם האורחים. לגבי מתי חוזרים, הסיפור קצת שונה, לפעמים האורחים בוחרים ללכת מוקדם יותר, או דווקא ההפך – האירוע עולה על הגל כך שאנשים לא רוצים ללכת. תוכלו לסגור מראש על שעות גמישות לחזרה בעזרת אוטובוס צמוד.

 

הסעות לחתונה – הוצאה משתלמת

אין ספק שחתונה היא אירוע אשר דורש הוצאה כספית מאוד גבוהה שלא לכולם יש את היכולת לממן אותה. על כן, הגיוני שתבחרו לחסוך על הסעות לחתונה כי אנשים יסתדרו ויגיעו. לעומת זאת, לעיתים דווקא ההפך הוא הנכון, הסעות לחתונה דווקא מעודדות אנשים להגיע בכך שהן מספקות לכולם אפשרות הגעה נוחה. בהמשך לכך, שירות הסעות לחתונה המוצע למוזמנים, יגרמו ליותר אנשים להגיע וכך ההכנסות שלכם ממתנות מהאירוע יהיו גדולות יותר ויסייעו לכסות. מעבר לכך, שככל שיש אנשים כך יותר שמח!

 

הזמנת הסעות לחתונה על ידי המוזמנים

לא רק הזוג אשר חוגג את יום הנישואין שלהם יכול ומוזמן לארגן הסעות לחתונה, גם המוזמנים יכולים להיות אלו אשר מזמינים את ההסעה בשל כל מיני סיבות אשר מונעות מהם להגיע ולחזור ברכב פרטי כמו שאר האורחים, גם אם החתונה ממוקמת קרוב לצורך העניין.

  1. צעירים – בהרבה חתונות מוזמנת קבוצה של צעירים אשר כולם מגיעים מאותו המקום בשל קרבתם לאחד מבני הזוג מבית הספר או מהיותם שכנים. מכיוון שצעירים אוהבים לשתות ולא ניתן לנהוג כך, הפתרון היעיל הוא בהחלט להזמין הסעות לחתונה אשר תיקח ותחזיר אותם.
  2. קשישים – כמובן שסבא וסבתא צריכים להיות נוכחים בחתונה והם לא תמיד כל כך כשירים לנהוג. במקום שאחד מבני המשפחה ינודב לנהוג אותם, בהחלט אפשר להזמין הסעה, אפילו קטנה, עבור אוכלוסיית הגיל השלישי אשר מאוד רוצה להגיע אך זה לא כל כך פשוט בשבילה.

 

הסעות לחתונה – התחשבות במוזמנים שלכם

בדומה לכך שלא תתארגנו על הגעה לחתונה ברגע האחרון, גם לא תרצו שהמוזמנים שלכם יעשו זאת, על כן, לסיכום אפשר להגיע כי הסעות לחתונה הן בהחלט פשוט התחשבות במוזמנים שלכם ודאגה להם מהקצה לקצה. מעבר לכך, אתם תחסכו לעצמם הרבה כאבי ראש מבחינת איחורים או אישורי הגעה וכמובן, תצאו זוג נחמד ומתחשב. ישנם זוגות שאפילו בוחרים להציע את ההסעה בתוספת תשלום או לבחור את אחד המוזמנים האחראיים שיהיה אמון על הארגון הזה.

מה היה לנו עד עכשיו?