הקו המהיר

חברת הסעות בפריסה ארצית

הסעות למירון ממזרעה

* ההסעות הן לקבוצות החל מ-16 אנשים – לא לבודדים *

✅ הסעות למירון ממזרעה

✅ הסעות נוחות ומרווחות

✅ מחירים הוגנים לכל נוסע

✅ חברת הסעות עם ניסיון רב שנים

✅ זמנים מדויקים ללא איחורים

✅ בטיחות לפני הכל!

אזור מירון נחשב לאחד האתרים המוכרים בגבולות מדינת ישראל, והוא טומן בחובו ערך משמעותי מבחינה דתית והיסטורית. בהר מירון נמצאים מספר אתרים קדושים עבור היהודים והדרוזים, ביניהם קבר רבי שמעון בר יוחאי וקבר נבי סבלאן.

הסעות להר מירון ממזרעה הן פופולאריות בכל ימות השנה, ובייחוד במועדים מיוחדים שבהם נערכים טקסים והילולות באזור – כמו ל"ג בעומר למשל. מה עלינו לדעת בעת שאנו מחפשים הסעות למירון ממזרעה?

 

הר מירון – אתר מרתק ומיוחד

הר מירון הוא בין ההרים הגבוהים ביותר בשטח ישראל, כשלמרגלותיו ניתן למצוא אתרים קדושים רבים עבור היהודים והדרוזים. באזור קיימת גם שמורת טבע, שהיא בין השמורות הגדולות והוותיקות בארץ. מטיילים רבים מגיעים לאזור הר מירון על מנת לטייל, או כדי לבקר בקברי צדיקים יהודיים שנקברו שם, דוגמת רבי שמעון בר יוחאי, התנאים, יוחנן הסנדלר ועוד.

 

קבר רבי שמעון בר יוחאי

בקברו של רבי שמעון בר יוחאי, נערכת מדי שנה הילולה גדולה בל"ג בעומר. ההילולה נערכת כבר מאות שנים, ומיוחסת עוד לתלמידיו של הרשב"י. מדובר באחד האירועים ההמוניים ביותר בישראל, ולטובתו מגויסות הסעות למירון ממזרעה המגיעות בצורת 1000 אוטובוסים המביאים את החוגגים מכל פינות הארץ! יש האומרים שמדובר באירוע הגדול ביותר מבחינת תחבורה ציבורית והסעות.

 

קברי הלל ושמאי

יש האומרים, שמנהג העלייה לקברו של רבי שמעון בר יוחאי, החל בהדרגה כתוצאה מעלייה לקברי צדיקים אחרים באזור – ביניהם הלל ושמאי. ישנן עדויות עתיקות המציינות מנהג של עלייה לקברי הלל ושמאי, ועריכת טקסים שכללו הבערת מדורות והשלכת חפצים יקרים ובגדים לתוכן. עדויות אלו תועדו החל מהמאה ה-13, וכוללות גם אזכור של יהודים שהגיעו מעבר לים.

 

שמורת הטבע מירון

פרט לקברי הצדיקים הפופולאריים בקיימים באזור, מירון מציעה גם שמורת טבע מרשימה במיוחד. בשמורה ניתן למצוא שפע של מסלולי הליכה רגליים בדרגות קושי שונות, והיא נחשבת לאחד המקומות היפים בארץ. בין הנופים שמציעה השמורה תוכלו למצוא מערות, בורות נטיפים, פסגות ירוקות, עמודי סלע, וצמחייה מגוונת במיוחד.

 

מי זקוק להסעות למירון ממזרעה?

ישנם מצבים שונים, שבהם אנו עשויים להזדקק לשירותי הסעות למירון ממזרעה.

 

הילולת ל"ג בעומר

כאמור, מדובר באחד האירועים ההמוניים המתקיימים במדינת ישראל, והחוגגים בו מגיעים מכל רחבי הארץ. שירותי הסעות למירון ממזרעה, מאפשרים לחוגגים להגיע בצורה פשוטה יותר ומבלי להידחס בתחבורה ציבורית – שצפויה להיות עמוסה במיוחד לקראת האירוע.

 

ימי גיבוש לעובדים

עקב המשמעות ההיסטורית של הר מירון, המקום מהווה גם אתר טיולים וסיורים פופולארי. חברות ומפעלים לעתים מעוניינים לערוך ימי עובדים באזור, ולשם כך הם שוכרים שירותי הסעות למירון ממזרעה. שירותי הסעות הם נפוצים גם בקרב חברות המעניקות רכבי חברה לעובדיהם, וזאת עקב שתי סיבות עיקריות:

 

מניעת איחורים

בעת שחברה מבקשת מעובדיה להגיע עצמאית למקום שונה ממקום העבודה – הדבר צפוי להביא עמו איחורים באופן טבעי. לעתים האיחורים מתרחשים עקב ארגון זמנים לא נכון, ולעתים מדובר בפקקים או תקלות טכניות כאלה ואחרות. מסיבה זו, חברות רבות מבקשות מעובדיהן להגיע אל מקום העבודה, ומשם יאספו אותם עם הסעות למירון ממזרעה באופן מסודר.

 

חיסכון כלכלי

כשמדובר בנסיעות למקומות מרוחקים יחסית, לעתים משתלם יותר עבור החברה לשכור את שירותיו של אוטובוס הסעות, במקום לבקש מהעובדים להגיע באופן עצמאי עם רכבי החברה שלהם. הגעה עצמאית, משמעותה הוצאות דלק גבוהות יותר, בלאי גבוה יותר לרכב, וזיהום סביבתי גדול יותר.

 

טיולי תלמידים

אזור מירון הוא פופולארי עבור טיולי תלמידים של בתי ספר, תיכונים וישיבות דתיות. לעתים מדובר בטיולים של עשרות תלמידים, במצבים כאלו – הסעות למירון ממזרעה מהוות פתרון נהדר. בטיולים שבהם נוכחים יחסית הרבה תלמידים, לרוב המוסד ישכור את שירותיו של אוטובוס הסעות או מספר אוטובוסים.

 

משלחות תיירים

לרוב, כשתיירים מגיעים לבקר במדינת ישראל – הם מטיילים בה לכל אורכה ורוחבה, וזאת מכיוון שהיא קטנה יחסית, ומכילה אתרים מעניינים על כל צעד ושעל. סביר להניח שתיירים מחו"ל יגיעו גם לאזור הצפון, ובמידה וזה יקרה – יומלץ להם לבקר גם באזור מירון המיוחד. הסעות למירון ממזרעה עבור תיירים יותאמו ע"פ גודל הקבוצה, והן יכולות להתבצע באמצעות אוטובוס, מיניבוס או מידיבוס.

 

סוגי רכבי הסעות למירון ממזרעה

לרוב, חברות הסעות מקצועיות מחזיקות צי של רכבים בגדלים שונים – וזה מאפשר להם להתאים את עצמן לגודל הקבוצה. אילו רכבים עומדים לרשותנו, כשאנו מחפשים שירותי הסעות למירון ממזרעה?

 

אוטובוס

האוטובוס הוא רכב הטיולים המוכר ביותר, ואין אחד מאיתנו שלא זוכר את משחקי החברה ושירי הדרך הנערכים באמצעות המיקרופון שליד הנהג! אוטובוס מאפשר הסעת כמה עשרות של מטיילים, והוא נהדר לטיולי תלמידים או להסעות של חוגגים רבים לצורך הילולת ל"ג בעומר במירון. ככל שרכב ההסעות הוא גדול יותר, המחיר יקר יותר – אך יש לזכור שהעלות עבור אדם היא זולה יותר! בהסעות עבור מספר גדול של אנשים, לעתים חברת ההסעות תעמיד מספר אוטובוסים עבור הלקוחות.

 

מידיבוס

ייתכן שעבור חלקנו, מידיבוס הוא לא מראה נפוץ! המידיבוס הוא רכב הסעות בגודל בינוני – בין גודלו של אוטובוס ומיניבוס. מטרתו של המידיבוס הוא חיסכון כלכלי המתאפשר כשאנו לא משאירים חצי אוטובוס ריק. מידיבוס יכול להסיע בין 20 ל- 35 אנשים, והוא מאפשר אווירה ייחודית ונעימה. לרוב נשתמש במידבוס עבור הסעת עובדים במשרדים בגודל בינוני, או משלחות מחו"ל המתאימות מבחינת כמות האנשים.

 

מיניבוס

המיניבוס מאפשר לנו אווירה מגבשת ואינטימית כשאנו נוסעים לטיול, ובאפשרותו להסיע בין 12 ל- 20 איש. כיום יש סוגים שונים של מיניבוסים, חלק מתאפיינים בדלתות הזזה חשמליות, וחלקם עדיין עושים שימוש באותה ידית ארוכה – שהנהג פותח באמצעותה את הדלת הקדמית. מיניבוס מיועד לקבוצות קטנות יחסית, הנוסעות למירון למטרת טיול, תפילה וכו'.

 

מחירי הסעות למירון ממזרעה

ממזרעה ניתן למצוא חברות הסעות רבות, וכל אחת מהן עובדת באופן מעט שונה כשמדובר על תמחור הסעות. יחד עם זאת, אנו יכולים למצוא קו מנחה המאפיין את הצעות המחיר, ומספר אלמנטים שלרוב מרכיבים את המחיר הסופי:

 

מרחק ההסעה

ככל שמרחק ההסעה הוא גדול יותר – כך הדבר דורש הוצאות דלק גבוהות יותר, וזמן רב יותר מצד חברת ההסעות, ולכן המרחק ישפיע ישירות על המחיר הסופי.

 

גודל הרכב

גודל הרכב גם הוא משפיע על הוצאות הדלק, וככל שהוא גדול יותר – יש דרישה גם לנהג מנוסה יותר מצד החברה. לכן, מומלץ להתאים את גודל הרכב לקבוצה באופן מדויק ככל הניתן, כדי למנוע מצבים שבהם לדוגמה – אנו נוסעים באוטובוס חצי ריק. זכרו שרכב גדול יותר משמעותו מחיר גבוה יותר.

 

מספר העצירות בדרך

בחלק משירותי ההסעות, הלקוחות מבקשים עצירות בדרך – בין אם לטובת איסוף נוסעים נוספים, ובין אם לצורך טיול באתרים שנמצאים על מסלול הנסיעה שלנו. רוב חברות ההסעות ממזרעה, מתייחסות למספר העצירות בעת עריכת החשבון הסופי.

 

זמן השירות

זמן השירות אינו בהכרח מצביע על מספר הקילומטרים, כיוון שיש מצבים שבהם הנהג ימתין לקבוצה על מנת לאסוף אותה בחזרה. במצב כזה – המחיר יושפע גם מהזמן שבו הנהג והרכב עומדים לרשות הלקוחות.

 

מחירי הסעות למירון מהמרכז

הסעות למירון מתל אביב החל מ-350₪
הסעות למירון מפתח תקווה החל מ-350₪
הסעות למירון מראשון לציון החל מ-350₪
הסעות למירון מבני ברק החל מ-350₪
הסעות למירון מחולון החל מ-350₪
הסעות למירון מרמת גן החל מ-350₪
הסעות למירון מבת ים החל מ-350₪
הסעות למירון מרחובות החל מ-350₪
הסעות למירון מהרצליה החל מ-350₪
הסעות למירון מכפר סבא החל מ-350₪

מחירי הסעות למירון מהצפון

הסעות למירון מנצרת החל מ-400₪
הסעות למירון מנהריה החל מ-400₪
הסעות למירון מעפולה החל מ-400₪
הסעות למירון מעכו החל מ-400₪
הסעות למירון מכרמיאל החל מ-400₪
הסעות למירון מנוף הגליל החל מ-400₪
הסעות למירון מטבריה החל מ-400₪
הסעות למירון משפרעם החל מ-400₪
הסעות למירון מצפת החל מ-400₪
הסעות למירון ממגדל העמק החל מ-400₪

מחירי הסעות למירון מהדרום

הסעות למירון מאשדוד החל מ-400₪
הסעות למירון מבאר שבע החל מ-400₪
הסעות למירון מאשקלון החל מ-400₪
הסעות למירון מרהט החל מ-400₪
הסעות למירון מאילת החל מ-400₪
הסעות למירון מקרית גת החל מ-400₪
הסעות למירון מנתיבות החל מ-400₪
הסעות למירון מדימונה החל מ-400₪
הסעות למירון מאופקים החל מ-400₪
הסעות למירון מערד החל מ-400₪

מחירי הסעות למירון מהשרון

הסעות למירון מנתניה החל מ-400₪
הסעות למירון מטירה החל מ-400₪
הסעות למירון מכפר יונה החל מ-400₪
הסעות למירון מקדימה-צורן החל מ-400₪
הסעות למירון מאבן יהודה החל מ-400₪
הסעות למירון מתל מונד החל מ-400₪
הסעות למירון מזמר החל מ-400₪
הסעות למירון מפרדסיה החל מ-400₪
הסעות למירון מבת חפר החל מ-400₪
הסעות למירון מאליכין החל מ-400₪

מחירי הסעות למירון מחיפה

הסעות למירון מחיפה החל מ-400₪
הסעות למירון מחדרה החל מ-400₪
הסעות למירון מקרית אתא החל מ-400₪
הסעות למירון מקרית מוצקין החל מ-400₪
הסעות למירון מקרית ביאליק החל מ-400₪
הסעות למירון מפרדס חנה-כרכור החל מ-400₪
הסעות למירון מקרית ים החל מ-400₪
הסעות למירון מטירת כרמל החל מ-400₪
הסעות למירון מנשר החל מ-400₪
הסעות למירון מזכרון יעקב החל מ-400₪

מחירי הסעות למירון מירושלים

הסעות למירון מירושלים החל מ-400₪
הסעות למירון מבית שמש החל מ-400₪
הסעות למירון ממבשרת ציון החל מ-400₪
הסעות למירון מצור הדסה החל מ-400₪
הסעות למירון מאבו גוש החל מ-400₪
הסעות למירון מקרית יערים החל מ-400₪
הסעות למירון מבית זית החל מ-400₪
הסעות למירון מנחושה החל מ-400₪
הסעות למירון מנס הרים החל מ-400₪
הסעות למירון משורש החל מ-400₪

מחירי הסעות למירון מיהודה ושומרון

הסעות למירון ממודיעין עילית החל מ-400₪
הסעות למירון מביתר עילית החל מ-400₪
הסעות למירון ממעלה אדומים החל מ-400₪
הסעות למירון מגבעת זאב החל מ-400₪
הסעות למירון מאריאל החל מ-400₪
הסעות למירון מאפרת החל מ-400₪
הסעות למירון מקרני שומרון החל מ-400₪
הסעות למירון מאורנית החל מ-400₪
הסעות למירון מכוכב יעקב החל מ-400₪
הסעות למירון מאלפי מנשה החל מ-400₪
מה היה לנו עד עכשיו?