חברת הסעות בפריסה ארצית

הסעות

תוכן עניינים

* ההסעות הן לקבוצות החל מ-6 אנשים – לא לבודדים *

✅ הסעות בכל הארץ

✅ הסעות נוחות ומרווחות

✅ מחירים הוגנים לכל נוסע

✅ חברת הסעות עם ניסיון רב שנים

✅ זמנים מדויקים ללא איחורים

✅ בטיחות לפני הכל!

להזמנת הסעות חייגו עכשיו:

077-804-7655 ☎️

הסעות במרכז

הסעות בצפון

הסעות בדרום

הסעות בשרון

הסעות בחיפה

הסעות בירושלים

הסעות ביהודה ושומרון

 

איך מגיעים ממקום למקום?

כיום, להרבה מהאנשים אשר מורשים לנהוג ברכב בעצמם גם יש רכב משלהם, או אחד לפחות השייך למשפחה שלהם, ועל כן, סביר להניח כי רוב הפעמים גם יבחרו להשתמש בו כאשר הם צריכים להגיע ממקום למקום אחר, בין אם הוא מרוחק ולעיתים גם אם הוא מרחק הליכה אך אין זמן או שאין כוח.

אך נוסף על האפשרות להשתמש ברכב שלכם, ובמקביל לתחבורה הציבורית אשר נותנת מענה להגעה ממקום למקום, תוכלו לבחור דווקא לשכור את שירותיה של חברת הסעות.

 

הסעות – כשהרכב הפרטי לא מספיק גדול

קיומן של חברות הסעות ידוע לכל אך עדיין אפשר בהחלט לסווג כמה מקרים או אירועים עיקריים בהם לרוב אנשים יבחרו להשתמש בשירותי הסעות מאשר להשתמש ברכב שלהם.

הסיבה יכולה להיות גם מאוד פשוטה, והיא בעצם היעדר מקום ברכב הפרטי. חשבו שאתם צריכים להסיע אפילו מספר יחסית קטן של 20 אנשים, תצטרכו בשביל זה להוציא לפחות 4 רכבים, ומה לגבי 200 אנשים, ומה לגבי 1,000?

 

עם חברת הסעות אף אחד לא נוהג

עוד יתרון מובהק לשימוש בחברת הסעות מעבר לכך שהיא יכולה לספק לכם רכבים הרבה יותר גדולים מהרכב שלכם כדוגמת מיניבוסים ואפילו אוטובוסים, כאשר שוכרים חברת הסעות שוכרים כמובן גם את שירותיו של נהג, מה שמאפשר לכל הנוכחים בהסעה לא לנהוג.

באירועים המשלבים אלכוהול, או אפילו פשוט מתמשכים אל תוך הלילה וגוררים עייפות, זה יכול להיות פתרון מעולה עבור אלו הרוצים לחגוג וגם להגיע בסוף היום הביתה בשלום.

 

עם שירות הסעות גם הנסיעה היא חלק מהחוויה

חשבו על טיול שנתי, נסיעה לבת מצווה או אפילו טיול משפחתי של כל המשפחה המורחבת. כאשר כול הנוכחים ייסעו בהסעה אחת, החוויה לא תסתכם רק במסלול או באולם האירועים, אלא תתחיל עוד קודם במהלך הנסיעה הלוך ותמשיך גם בנסיעה חזור מנקודת האירוע אל הבתים.

שירותי הסעות מאפשרים לכם גם ליצור קשר עם כולם עוד במהלך הנסיעה באם יש צורך לדוגמא בתדריך, איסוף או מתן מידע לכול הנוכחים באירוע.

 

הנהג שלנו חברמן

כאשר אתם נוסעים ברכב הפרטי שלכם מנקודה אחת לאחרת, אתם לרוב נמצאים ברכב עם אנשים שאתם מכירים מראש, ואם לא, עם כאלו אשר בחרתם להיות איתם במהלך הנסיעה.

אמנם כאשר אתם משתמשים בשירות הסעות אתם בעצם מעין מוסיפים לאירוע שלכם נהג אשר גם לוקח חלק בהווי אך גם דורש דאגה מבחינת מקום לינה ואוכל. הנהגים בשירותי ההסעות מנוסים בתחום ועל כן, תוכלו גם לסמוך עליהם שיעשו את עבודתם נאמנה וגם שיגיעו מוכנים למשימה שלשמה שכרתם אותם.

 

כמה משלמים על הסעות?

התשלום על הסעות כמובן שמשתנה בין גודל הרכב וכמות האנשים שמסיע, אך בעיקר עבור המרחק אותו כלי הרכב צריך לעבור. באם אתם מתכננים נסיעה מהמרכז לשרון או לצפון, כמובן שתשלמו פחות עבור הנסיעה לשרון.

כלומר, אל תצפו למחיר קבוע אל כל חלקי הארץ באופן גורף. המחיר הסופי נקבע ובמידה ויש שינוי בציר הנסיעה או בשעות שההסעה הושכרה אליהן, בהתאם גם יעלה המחיר בגלל שעות נוספות, דלק ובלאי רכב.

 

לאן נוסעים? לאן שתרצו!

עוד דבר נהדר בשירות הסעות הוא היכולת לבצע שינויים מבלי לדאוג לגבי דלק, עייפות וזמן על הכביש. כאשר תשכרו נהג הסעות שיש צמוד, או לפחות יהיה אתכם במהלך חלק מהיום של הטיול או האירוע, תוכלו לשנות תוכניות מבלי להתחשב בכך שיש לכם או למישהו אחר עוד דרך ארוכה לנהוג. תוכלו לבחור לשכור הסעות לאן שתרצו, אפילו אם מדובר בנסיעה מקריית שמונה ועד לאילת בלילה אחד.

 

אין צורך להתחשב בדלק

החופש ששירות הסעות מספק לכם נובע מכך שאין לכם את הצורך לחשוב על דלק בדומה לחשיבה שהייתם צריכים לעשות אם היה זה רכב שלכם.

כמובן שאם תיסעו המון שעות וקילומטרים הנהג יאלץ לעצור ולמלא דלק, אך הוא יכול לעשות זאת גם בלעדיכם בזמן שאתם נמצאים במקום אחר. בכל מקרה היעדר ההתעסקות הזאת במתי והיכן למלא, תקל עליכם מאוד. בהמשך לכך, אם תרצו להמשיך למקום אחר או לשנות כיוון, הדלק לא יהיה פקטור.

 

אחסון ציוד

במקרה שההסעה והנהג אכן מאשרים זאת, שכירת שירות הסעות מאפשר לכם לאחסן ציוד בהסעה שהגיע אליכם כך שתוכלו להשאיר חלק באוטובוס – לדוגמא להשאיר את התיקים הגדולים באוטו ולצאת למסלול עם תיק קטן בלבד בידיעה ששאר הציוד מוגן ובטוח. באופן הזה, אתם מקבלים חופש עבור הטיול שלכם. זאת נכון גם עבור כל אירוע אחר אשר מצריך הבאת ציוד אך לא הסתובבות עמו באופן תדיר.

 

מתי כדאי להשתמש בשירותי הסעות?

גם אם אתם מסכימים עם הרעיון של שירותי הסעות, אין זה אומר שאתם בטוחים מתי נכון להשתמש ברכב הפרטי שלכם ומתי נכון דווקא להזמין הסעות עבור המקרה. אפשר לומר בצורה גסה שכל עוד יש לכם כמות גדולה של אנשים, נסיעה מעייפת או אירוע המשלב אלכוהול, כדאי מאוד להשתמש בשירות הסעות מה שיפתור את כל הבעיות. הנה כמה דוגמאות להסעות מסוג זה.

  1. הסעות לבר\בת מצווה
  2. הסעות לחתונה עבור האורחים
  3. טיולים שנתיים של בתי ספר או טיולים של תנועות נוער
  4. הסעות למסיבות ולאירועים

 

ילדים לא נוהגים אבל רוצים להתרחק

חלק מהלקוחות של שירותי הסעות אשר די הגיוני שיהיו כאלה הם כמובן ילדים ונוער. בגלל שהם אינם יכולים לנהוג, אך מאוד רוצים להתרחק, לטייל וליהנות, אין באפשרותם לנהוג ובמידה והם לא רוצים לערב או לבקש מההורים להסיע אותם, שירות הסעות יכול להיות פתרון מעולה. אפילו בעבור נסיעה לחגוג יום הולדת לאחת הבנות או להופעה שכל הכיתה מתארגנת ללכת ביחד.

 

כולם נוסעים ביחד

מעבר לכך ששירות הסעות מאפשר להמשיך ולהתחיל את החוויה המשותפת בנסיעה, באופן כללי הסעות מאפשרות לקבוצות גדולות להתארגן ביחד ולא להתפזר. כך כולם יוצאים באותה השעה וגם חוזרים באותה השעה ואין פער בין הקבוצות אשר יכול לעכב עיכוב בלוז או בעייתיות. באופן הזה קובעים נקודת התכנסות, ונקודת חזרה וכולם מראש כבר מרוכזים ביחד וחווים את אותה החוויה המלאה.

כמה תעלה לכם הסעה?
השירות ל-6 אנשים ומעלה

לקבלת הצעת מחיר מהירה
מלאו פרטים עכשיו!