הקו המהיר

חברת הסעות בפריסה ארצית

הסעות במתן

* ההסעות הן לקבוצות החל מ-6 אנשים – לא לבודדים *

✅ הסעות במתן

✅ הסעות נוחות ומרווחות

✅ מחירים הוגנים לכל נוסע

✅ חברת הסעות עם ניסיון רב שנים

✅ זמנים מדויקים ללא איחורים

✅ בטיחות לפני הכל!

להזמנת הסעות במתן חייגו עכשיו:

077-804-7655 ☎️

הסעות במתן נחשבות לשירות נפוץ במיוחד, ומשום כך – קיימות חברות רבות הנותנות שירות באזור. מי שמחפש חברת הסעות במתן, לרוב מעוניין לחסוך מעצמו את הטרטור של התנהלות עצמאית מול מוניות או רכבי עובדים, ולעתים הדבר מהווה פתרון גם במצבים של משלחות תיירים, טיולי כיתה ועוד. מה עלינו לדעת כשאנו צריכים הסעות במתן? במאמר הבא.

 

מדוע חברת הסעות במתן?

חברת הסעות מקצועית ואמינה, יכולה לחסוך מאיתנו "כאבי ראש" רבים ככל שמדובר בהסעת עובדים, תיירים, תלמידים, ואפילו מספר קטן של אנשים. ישנם מספר מצבים נפוצים שבהם אנו מחפשים חברת הסעות במתן:

 

משלחות תיירים מחו"ל

ארצנו מהווה מוקד תיירותי לא קטן, וזאת עקב המוקדים הדתיים, הפוליטיים, ואתרי הנופש השונים הקיימים כאן. מסיבה זו, תיירים רבים מגיעים לישראל בכל שנה, וחלקם נקלעים למתן מסיבות שונות. הסעות במתן מהוות מצרך חשוב עבור תיירים, היות ולרוב מדובר בקבוצות שעוברות ממקום למקום לעתים תכופות.

כשאנו מדברים על ביקורים תיירותיים – לרוב מרחקי הנסיעה יהיו גדולים, לפחות ביחס לארצנו הקטנה. הסעות במתן מאפשרות לתיירים להיות ניידים, לעמוד בלוחות זמנים באופן יעיל, ליהנות מהטיול, וחוסכות מהן טרדות של חיפוש אחר תחבורה ציבורית.

 

הסעות עובדים

הסעות במתן נדרשות פעמים רבות עבור ימי עובדים, כנסים, או חופשות משותפות.

 

ימי עובדים

ימי גיבוש לעובדים במתן הן עניין שבשגרה, והם יכולים להתבצע בהיקף של עשרות ומאות אנשים, או בהיקפים קטנים יותר של צוותים קטנים. ימי גיבוש לרוב כוללים מעבר בין מספר מקומות, ובייחוד כשמדובר ביום אחד שבו מעוניינים להכניס כמה שיותר תוכן. מסיבה זו, הסעות במתן מהוות פתרון יעיל במיוחד כשמדובר בימי עובדים.

 

כנסים

כיום, חברות רבות נוהגות לקיים כנסים במלונות או מוסדות אחרים, ויש צורך להסיע את העובדים למקומות אלו. על אף שחברות רבות מנהלות צי של רכבי עובדים, לא כל החברות מאפשרות זאת. גם במקרים שיש רכבי חברה לעובדים, לעתים ההנהלה תעדיף לכנס את כולם במשרד או במפעל, ולדאוג להסעה מסודרת שתמנע איחורים.

 

חופשות עובדים משותפות

הסעות במתן, יכולות להיות פתרון מושלם לחופשות של עובדים בארץ ובעולם. חברות רבות מעניקות לעובדיהם נופש משותף, יחד עם שאר עובדי החברה – ובכך מאפשרות מנוחה וגיבוש בין העובדים. גם כאן, לעתים ההנהלה תעדיף לדאוג להסעה מסודרת, ובכך למנוע איחורים ולהסיר מהעובדים את הדאגה שבהתנהלות עם רכב פרטי בעת החופשה.

 

הסעות תלמידים

מוסדות לימודיים רבים מחפשים שירותי הסעות במתן למטרות שונות. כשיש צורך בחברת הסעות עבור תלמידים – מדובר באחריות גדולה, ונרצה לוודא שאנו עובדים עם חברה אמינה ומקצועית. מתי נחפש הסעות במתן עבור תלמידים?

 

טיולים שנתיים

טיולים שנתיים הם מרגשים, מהנים, ומאפשרים לנו לצבור חוויות מיוחדות עם חברינו לספסל הלימודים! ברוב המקרים, טיולים שנתיים כרוכים בהסעת עשרות תלמידים ליעדים שונים, כגון מסלולים לטיולי טבע, בתי אירוח, אכסניות ואתרי קיט שונים. ברוב המקרים התלמידים יידרשו להגיע למוסד הלימודים עם חפציהם, ומשם תאסוף אותם ההסעה היישר אל המסלול או כל יעד אחר.

 

משלחות לחו"ל

בשנים האחרונות, בתי ספר רבים מארגנים משלחות לחו"ל למטרות שונות. המשלחת המוכרת ביותר היא כמובן המסע לפולין, שעוזר לתלמידים להתחקות אחר האירועים במלחמת העולם השנייה – מנקודת מבט יהודית.

מעבר לכך, משלחות תלמידים רבות יוצאות מסיבות לימודיות ממוקדות, כמו למשל כנסי פיזיקה או מתמטיקה עולמיים. משלחות תלמידים לחו"ל כרוכות באחריות רבה, ולעתים מוסדות הלימוד זקוקים לחברת הסעות במתן, לצורך הסעה לשדה התעופה או חזרה ממנו.

 

הסעות לבית הספר

בתי ספר רבים עובדים באופן שוטף עם חברת הסעות במתן, שאוספת את התלמידים אל מוסד הלימודים בבוקר, ומחזירה אותם בסיום יום הלימודים. עבור הורים ותלמידים רבים – מדובר בפתרון עדיף ובטוח, מכיוון שהוא מקטין את הצורך בטרטור עבור ההורים, ומגביר את הבטיחות עבור התלמידים.

 

מה חשוב כשאנו מחפשים הסעות במתן?

ישנן בעלי מקצוע רבים המעניקים שירות באזור מתן, ובתור לקוחות – עלינו לדעת לאילו פרמטרים חשוב לנו להתייחס, כך שנבצע בחירה נכונה. ישנם מספר פרמטרים חשובים במיוחד, שעלינו לוודא לפני שאנו בוחרים לעבוד עם חברת הסעות במתן:

 

עמידה בזמנים

כשאנו זקוקים להסעות במתן, לרוב אנו זקוקים להן במסגרת של אירוע שדורש היצמדות ללוחות זמנים מדויקים, כמו טיול, כנס, טיסה, יום כיף וכדומה. חברת הסעות במתן חייבת לדעת לעמוד בלוחות זמנים, וכשאנו קובעים שעה מול הנהג – הוא חייב להגיע בשעה המיועדת או קודם לכן, ולחשב את כל האלמנטים (דרכים, פקקים, מרווח ביטחון) הדרושים כדי שזה יקרה.

 

אדיבות

לעתים הנהג שלנו ילווה אותנו רק כמה דקות של נסיעה, ולעתים הוא יבלה איתנו יום שלם או מספר ימים. אין זה משנה מהו פרק הזמן שבו אנו עובדים עם הנהג – האדיבות היא בהחלט שם המשחק! יחסי האנוש של הנהג יקבעו אם נמליץ על החברה, ואם נבחר לעבוד עמה שוב.

 

מקצועיות

תחת המושג "מקצועיות" ניתן להכניס פרמטרים רבים, וכולם יהיו נכונים ומתאימים. כשאנו מדברים על חברת הסעות מקצועית במתן, אנו בעצם מדברים על חברה שלוקחת את עצמה ואת לקוחותיה ברצינות בכל שלבי התהליך.

זה מתחיל מהפנייה הראשונית, ממשיך בהצעת המחיר, ומסתכם בעמידה בלוחות זמנים, חווית הנסיעה ואדיבות הנהג. חברת הסעות מקצועית במתן, תגרום לנו להרגיש שהיא יודעת מה היא עושה, ושאנחנו בידיים טובות!

 

מחיר שירותי הסעות במתן

אז כמה בעצם זה עולה לנו? הצעת מחיר עבור שירותי הסעות במתן – תלויה בפרמטרים שונים. מה הם הרכיבים המשפיעים על מחיר הסעות במתן?

 

גודל הרכב הנחוץ

לעתים דרושות הסעות במתן עבור מספר נוסעים בודדים – ובמקרה כזה ניתן להסתפק במיניבוס, ובמקרים אחרים דרושה הסעה לכמה עשרות נוסעים ואף יותר – וזה כבר יצריך אוטובוס או אפילו מספר אוטובוסים.

גודל הרכב ישפיע ישירות על מחיר ההסעה, מכיוון שככל הרכב גדול יותר – הוא צורך יותר דלק, דורש נהג מקצועי ומנוסה יותר, ומאפשר מקום ליותר אנשים. חברות הסעה מקצועיות במתן מחזיקות צי של רכבים בגדלים שונים, וזה מאפשר להם גמישות והתאמה לצרכים שונים מצד הלקוחות.

 

 מרחק הנסיעה הדרושה

חברות הסעות רבות באזור מתן, מציעות מחירון המבוסס בין השאר גם על מרחק הנסיעה. כך למשל, נוכל למצוא שהסעות עד 50 קילומטרים מתומחרות בטווח מסוים, הסעות עד 100 קילומטרים בטווח גבוה יותר, וכן הלאה.

 

זמן השירות

במצבים מסוימים, דרושים שירותי הסעות ליום שלם או לחצי יום, ואין זה בהכרח אומר שהרכב יעבור מרחקים גדולים. במצבים אלו – יש חשיבות גם לזמן שמשקיעה חברת ההסעות, ולכן דבר זה ישפיע על המחיר בצורה ישירה. דוגמה טובה לכך היא נהג אוטובוס שמלווה טיול של יום שלם, כשבמשך כמה שעות מתוכו הוא לא נוסע, אך ממתין למטיילים שיסיימו את מסלול ההליכה.

 

עצירות בדרך

חלק מדרישות הלקוחות יכולות להיות עצירות בדרך, על מנת לאסוף נוסעים אחרים, או על מנת לבקר באתרים מסוימים. חברות הסעות במתן, עשויות לתמחר את ההסעה גם תוך התחשבות במספר העצירות בדרך, אורך העצירה ועוד.

 

מחירי הסעות מהמרכז למתן

הסעות מתל אביב למתן החל מ-350₪
הסעות מפתח תקווה למתן החל מ-350₪
הסעות מראשון לציון למתן החל מ-350₪
הסעות מבני ברק למתן החל מ-350₪
הסעות מחולון למתן החל מ-350₪
הסעות מרמת גן למתן החל מ-350₪
הסעות מבת ים למתן החל מ-350₪
הסעות מרחובות למתן החל מ-350₪
הסעות מהרצליה למתן החל מ-350₪
הסעות מכפר סבא למתן החל מ-350₪

מחירי הסעות מהצפון למתן

הסעות מנצרת למתן החל מ-400₪
הסעות מנהריה למתן החל מ-400₪
הסעות מעפולה למתן החל מ-400₪
הסעות מעכו למתן החל מ-400₪
הסעות מכרמיאל למתן החל מ-400₪
הסעות מנוף הגליל למתן החל מ-400₪
הסעות מטבריה למתן החל מ-400₪
הסעות משפרעם למתן החל מ-400₪
הסעות מצפת למתן החל מ-400₪
הסעות ממגדל העמק למתן החל מ-400₪

מחירי הסעות מהדרום למתן

הסעות מאשדוד למתן החל מ-400₪
הסעות מבאר שבע למתן החל מ-400₪
הסעות מאשקלון למתן החל מ-400₪
הסעות מרהט למתן החל מ-400₪
הסעות מאילת למתן החל מ-400₪
הסעות מקרית גת למתן החל מ-400₪
הסעות מנתיבות למתן החל מ-400₪
הסעות מדימונה למתן החל מ-400₪
הסעות מאופקים למתן החל מ-400₪
הסעות מערד למתן החל מ-400₪

מחירי הסעות מהשרון למתן

הסעות מנתניה למתן החל מ-400₪
הסעות מטירה למתן החל מ-400₪
הסעות מכפר יונה למתן החל מ-400₪
הסעות מקדימה-צורן למתן החל מ-400₪
הסעות מאבן יהודה למתן החל מ-400₪
הסעות מתל מונד למתן החל מ-400₪
הסעות מזמר למתן החל מ-400₪
הסעות מפרדסיה למתן החל מ-400₪
הסעות מבת חפר למתן החל מ-400₪
הסעות מאליכין למתן החל מ-400₪

מחירי הסעות מחיפה למתן

הסעות מחיפה למתן החל מ-400₪
הסעות מחדרה למתן החל מ-400₪
הסעות מקרית אתא למתן החל מ-400₪
הסעות מקרית מוצקין למתן החל מ-400₪
הסעות מקרית ביאליק למתן החל מ-400₪
הסעות מפרדס חנה-כרכור למתן החל מ-400₪
הסעות מקרית ים למתן החל מ-400₪
הסעות מטירת כרמל למתן החל מ-400₪
הסעות מנשר למתן החל מ-400₪
הסעות מזכרון יעקב למתן החל מ-400₪

מחירי הסעות מירושלים למתן

הסעות מירושלים למתן החל מ-400₪
הסעות מבית שמש למתן החל מ-400₪
הסעות ממבשרת ציון למתן החל מ-400₪
הסעות מצור הדסה למתן החל מ-400₪
הסעות מאבו גוש למתן החל מ-400₪
הסעות מקרית יערים למתן החל מ-400₪
הסעות מבית זית למתן החל מ-400₪
הסעות מנחושה למתן החל מ-400₪
הסעות מנס הרים למתן החל מ-400₪
הסעות משורש למתן החל מ-400₪

מחירי הסעות מיהודה ושומרון למתן

הסעות ממודיעין עילית למתן החל מ-400₪
הסעות מביתר עילית למתן החל מ-400₪
הסעות ממעלה אדומים למתן החל מ-400₪
הסעות מגבעת זאב למתן החל מ-400₪
הסעות מאריאל למתן החל מ-400₪
הסעות מאפרת למתן החל מ-400₪
הסעות מקרני שומרון למתן החל מ-400₪
הסעות מאורנית למתן החל מ-400₪
הסעות מכוכב יעקב למתן החל מ-400₪
הסעות מאלפי מנשה למתן החל מ-400₪

 

מה היה לנו עד עכשיו?
קבלו הצעת מחיר תוך 5 דקות!

השירות ל-6 אנשים ומעלה