הקו המהיר

חברת הסעות בפריסה ארצית

הסעות בעלי

* ההסעות הן לקבוצות החל מ-6 אנשים – לא לבודדים *

✅ הסעות בעלי

✅ הסעות נוחות ומרווחות

✅ מחירים הוגנים לכל נוסע

✅ חברת הסעות עם ניסיון רב שנים

✅ זמנים מדויקים ללא איחורים

✅ בטיחות לפני הכל!

 

הסעות בעלי נחשבות לשירות נפוץ במיוחד, ומשום כך – קיימות חברות רבות הנותנות שירות באזור. מי שמחפש חברת הסעות בעלי, לרוב מעוניין לחסוך מעצמו את הטרטור של התנהלות עצמאית מול מוניות או רכבי עובדים, ולעתים הדבר מהווה פתרון גם במצבים של משלחות תיירים, טיולי כיתה ועוד. מה עלינו לדעת כשאנו צריכים הסעות בעלי? במאמר הבא.

 

מדוע חברת הסעות בעלי?

חברת הסעות מקצועית ואמינה, יכולה לחסוך מאיתנו "כאבי ראש" רבים ככל שמדובר בהסעת עובדים, תיירים, תלמידים, ואפילו מספר קטן של אנשים. ישנם מספר מצבים נפוצים שבהם אנו מחפשים חברת הסעות בעלי:

 

משלחות תיירים מחו"ל

ארצנו מהווה מוקד תיירותי לא קטן, וזאת עקב המוקדים הדתיים, הפוליטיים, ואתרי הנופש השונים הקיימים כאן. מסיבה זו, תיירים רבים מגיעים לישראל בכל שנה, וחלקם נקלעים לעלי מסיבות שונות. הסעות בעלי מהוות מצרך חשוב עבור תיירים, היות ולרוב מדובר בקבוצות שעוברות ממקום למקום לעתים תכופות.

כשאנו מדברים על ביקורים תיירותיים – לרוב מרחקי הנסיעה יהיו גדולים, לפחות ביחס לארצנו הקטנה. הסעות בעלי מאפשרות לתיירים להיות ניידים, לעמוד בלוחות זמנים באופן יעיל, ליהנות מהטיול, וחוסכות מהן טרדות של חיפוש אחר תחבורה ציבורית.

 

הסעות עובדים

הסעות בעלי נדרשות פעמים רבות עבור ימי עובדים, כנסים, או חופשות משותפות.

 

ימי עובדים

ימי גיבוש לעובדים בעלי הן עניין שבשגרה, והם יכולים להתבצע בהיקף של עשרות ומאות אנשים, או בהיקפים קטנים יותר של צוותים קטנים. ימי גיבוש לרוב כוללים מעבר בין מספר מקומות, ובייחוד כשמדובר ביום אחד שבו מעוניינים להכניס כמה שיותר תוכן. מסיבה זו, הסעות בעלי מהוות פתרון יעיל במיוחד כשמדובר בימי עובדים.

 

כנסים

כיום, חברות רבות נוהגות לקיים כנסים במלונות או מוסדות אחרים, ויש צורך להסיע את העובדים למקומות אלו. על אף שחברות רבות מנהלות צי של רכבי עובדים, לא כל החברות מאפשרות זאת. גם במקרים שיש רכבי חברה לעובדים, לעתים ההנהלה תעדיף לכנס את כולם במשרד או במפעל, ולדאוג להסעה מסודרת שתמנע איחורים.

 

חופשות עובדים משותפות

הסעות בעלי, יכולות להיות פתרון מושלם לחופשות של עובדים בארץ ובעולם. חברות רבות מעניקות לעובדיהם נופש משותף, יחד עם שאר עובדי החברה – ובכך מאפשרות מנוחה וגיבוש בין העובדים. גם כאן, לעתים ההנהלה תעדיף לדאוג להסעה מסודרת, ובכך למנוע איחורים ולהסיר מהעובדים את הדאגה שבהתנהלות עם רכב פרטי בעת החופשה.

 

הסעות תלמידים

מוסדות לימודיים רבים מחפשים שירותי הסעות בעלי למטרות שונות. כשיש צורך בחברת הסעות עבור תלמידים – מדובר באחריות גדולה, ונרצה לוודא שאנו עובדים עם חברה אמינה ומקצועית. מתי נחפש הסעות בעלי עבור תלמידים?

 

טיולים שנתיים

טיולים שנתיים הם מרגשים, מהנים, ומאפשרים לנו לצבור חוויות מיוחדות עם חברינו לספסל הלימודים! ברוב המקרים, טיולים שנתיים כרוכים בהסעת עשרות תלמידים ליעדים שונים, כגון מסלולים לטיולי טבע, בתי אירוח, אכסניות ואתרי קיט שונים. ברוב המקרים התלמידים יידרשו להגיע למוסד הלימודים עם חפציהם, ומשם תאסוף אותם ההסעה היישר אל המסלול או כל יעד אחר.

 

משלחות לחו"ל

בשנים האחרונות, בתי ספר רבים מארגנים משלחות לחו"ל למטרות שונות. המשלחת המוכרת ביותר היא כמובן המסע לפולין, שעוזר לתלמידים להתחקות אחר האירועים במלחמת העולם השנייה – מנקודת מבט יהודית.

מעבר לכך, משלחות תלמידים רבות יוצאות מסיבות לימודיות ממוקדות, כמו למשל כנסי פיזיקה או מתמטיקה עולמיים. משלחות תלמידים לחו"ל כרוכות באחריות רבה, ולעתים מוסדות הלימוד זקוקים לחברת הסעות בעלי, לצורך הסעה לשדה התעופה או חזרה ממנו.

 

הסעות לבית הספר

בתי ספר רבים עובדים באופן שוטף עם חברת הסעות בעלי, שאוספת את התלמידים אל מוסד הלימודים בבוקר, ומחזירה אותם בסיום יום הלימודים. עבור הורים ותלמידים רבים – מדובר בפתרון עדיף ובטוח, מכיוון שהוא מקטין את הצורך בטרטור עבור ההורים, ומגביר את הבטיחות עבור התלמידים.

 

מה חשוב כשאנו מחפשים הסעות בעלי?

ישנן בעלי מקצוע רבים המעניקים שירות באזור עלי, ובתור לקוחות – עלינו לדעת לאילו פרמטרים חשוב לנו להתייחס, כך שנבצע בחירה נכונה. ישנם מספר פרמטרים חשובים במיוחד, שעלינו לוודא לפני שאנו בוחרים לעבוד עם חברת הסעות בעלי:

 

עמידה בזמנים

כשאנו זקוקים להסעות בעלי, לרוב אנו זקוקים להן במסגרת של אירוע שדורש היצמדות ללוחות זמנים מדויקים, כמו טיול, כנס, טיסה, יום כיף וכדומה. חברת הסעות בעלי חייבת לדעת לעמוד בלוחות זמנים, וכשאנו קובעים שעה מול הנהג – הוא חייב להגיע בשעה המיועדת או קודם לכן, ולחשב את כל האלמנטים (דרכים, פקקים, מרווח ביטחון) הדרושים כדי שזה יקרה.

 

אדיבות

לעתים הנהג שלנו ילווה אותנו רק כמה דקות של נסיעה, ולעתים הוא יבלה איתנו יום שלם או מספר ימים. אין זה משנה מהו פרק הזמן שבו אנו עובדים עם הנהג – האדיבות היא בהחלט שם המשחק! יחסי האנוש של הנהג יקבעו אם נמליץ על החברה, ואם נבחר לעבוד עמה שוב.

 

מקצועיות

תחת המושג "מקצועיות" ניתן להכניס פרמטרים רבים, וכולם יהיו נכונים ומתאימים. כשאנו מדברים על חברת הסעות מקצועית בעלי, אנו בעצם מדברים על חברה שלוקחת את עצמה ואת לקוחותיה ברצינות בכל שלבי התהליך.

זה מתחיל מהפנייה הראשונית, ממשיך בהצעת המחיר, ומסתכם בעמידה בלוחות זמנים, חווית הנסיעה ואדיבות הנהג. חברת הסעות מקצועית בעלי, תגרום לנו להרגיש שהיא יודעת מה היא עושה, ושאנחנו בידיים טובות!

 

מחיר שירותי הסעות בעלי

אז כמה בעצם זה עולה לנו? הצעת מחיר עבור שירותי הסעות בעלי – תלויה בפרמטרים שונים. מה הם הרכיבים המשפיעים על מחיר הסעות בעלי?

 

גודל הרכב הנחוץ

לעתים דרושות הסעות בעלי עבור מספר נוסעים בודדים – ובמקרה כזה ניתן להסתפק במיניבוס, ובמקרים אחרים דרושה הסעה לכמה עשרות נוסעים ואף יותר – וזה כבר יצריך אוטובוס או אפילו מספר אוטובוסים.

גודל הרכב ישפיע ישירות על מחיר ההסעה, מכיוון שככל הרכב גדול יותר – הוא צורך יותר דלק, דורש נהג מקצועי ומנוסה יותר, ומאפשר מקום ליותר אנשים. חברות הסעה מקצועיות בעלי מחזיקות צי של רכבים בגדלים שונים, וזה מאפשר להם גמישות והתאמה לצרכים שונים מצד הלקוחות.

 

 מרחק הנסיעה הדרושה

חברות הסעות רבות באזור עלי, מציעות מחירון המבוסס בין השאר גם על מרחק הנסיעה. כך למשל, נוכל למצוא שהסעות עד 50 קילומטרים מתומחרות בטווח מסוים, הסעות עד 100 קילומטרים בטווח גבוה יותר, וכן הלאה.

 

זמן השירות

במצבים מסוימים, דרושים שירותי הסעות ליום שלם או לחצי יום, ואין זה בהכרח אומר שהרכב יעבור מרחקים גדולים. במצבים אלו – יש חשיבות גם לזמן שמשקיעה חברת ההסעות, ולכן דבר זה ישפיע על המחיר בצורה ישירה. דוגמה טובה לכך היא נהג אוטובוס שמלווה טיול של יום שלם, כשבמשך כמה שעות מתוכו הוא לא נוסע, אך ממתין למטיילים שיסיימו את מסלול ההליכה.

 

עצירות בדרך

חלק מדרישות הלקוחות יכולות להיות עצירות בדרך, על מנת לאסוף נוסעים אחרים, או על מנת לבקר באתרים מסוימים. חברות הסעות בעלי, עשויות לתמחר את ההסעה גם תוך התחשבות במספר העצירות בדרך, אורך העצירה ועוד.

 

מחירי הסעות מהמרכז לעלי

הסעות מתל אביב לעלי החל מ-350₪
הסעות מפתח תקווה לעלי החל מ-350₪
הסעות מראשון לציון לעלי החל מ-350₪
הסעות מבני ברק לעלי החל מ-350₪
הסעות מחולון לעלי החל מ-350₪
הסעות מרמת גן לעלי החל מ-350₪
הסעות מבת ים לעלי החל מ-350₪
הסעות מרחובות לעלי החל מ-350₪
הסעות מהרצליה לעלי החל מ-350₪
הסעות מכפר סבא לעלי החל מ-350₪

מחירי הסעות מהצפון לעלי

הסעות מנצרת לעלי החל מ-400₪
הסעות מנהריה לעלי החל מ-400₪
הסעות מעפולה לעלי החל מ-400₪
הסעות מעכו לעלי החל מ-400₪
הסעות מכרמיאל לעלי החל מ-400₪
הסעות מנוף הגליל לעלי החל מ-400₪
הסעות מטבריה לעלי החל מ-400₪
הסעות משפרעם לעלי החל מ-400₪
הסעות מצפת לעלי החל מ-400₪
הסעות ממגדל העמק לעלי החל מ-400₪

מחירי הסעות מהדרום לעלי

הסעות מאשדוד לעלי החל מ-400₪
הסעות מבאר שבע לעלי החל מ-400₪
הסעות מאשקלון לעלי החל מ-400₪
הסעות מרהט לעלי החל מ-400₪
הסעות מאילת לעלי החל מ-400₪
הסעות מקרית גת לעלי החל מ-400₪
הסעות מנתיבות לעלי החל מ-400₪
הסעות מדימונה לעלי החל מ-400₪
הסעות מאופקים לעלי החל מ-400₪
הסעות מערד לעלי החל מ-400₪

מחירי הסעות מהשרון לעלי

הסעות מנתניה לעלי החל מ-400₪
הסעות מטירה לעלי החל מ-400₪
הסעות מכפר יונה לעלי החל מ-400₪
הסעות מקדימה-צורן לעלי החל מ-400₪
הסעות מאבן יהודה לעלי החל מ-400₪
הסעות מתל מונד לעלי החל מ-400₪
הסעות מזמר לעלי החל מ-400₪
הסעות מפרדסיה לעלי החל מ-400₪
הסעות מבת חפר לעלי החל מ-400₪
הסעות מאליכין לעלי החל מ-400₪

מחירי הסעות מחיפה לעלי

הסעות מחיפה לעלי החל מ-400₪
הסעות מחדרה לעלי החל מ-400₪
הסעות מקרית אתא לעלי החל מ-400₪
הסעות מקרית מוצקין לעלי החל מ-400₪
הסעות מקרית ביאליק לעלי החל מ-400₪
הסעות מפרדס חנה-כרכור לעלי החל מ-400₪
הסעות מקרית ים לעלי החל מ-400₪
הסעות מטירת כרמל לעלי החל מ-400₪
הסעות מנשר לעלי החל מ-400₪
הסעות מזכרון יעקב לעלי החל מ-400₪

מחירי הסעות מירושלים לעלי

הסעות מירושלים לעלי החל מ-400₪
הסעות מבית שמש לעלי החל מ-400₪
הסעות ממבשרת ציון לעלי החל מ-400₪
הסעות מצור הדסה לעלי החל מ-400₪
הסעות מאבו גוש לעלי החל מ-400₪
הסעות מקרית יערים לעלי החל מ-400₪
הסעות מבית זית לעלי החל מ-400₪
הסעות מנחושה לעלי החל מ-400₪
הסעות מנס הרים לעלי החל מ-400₪
הסעות משורש לעלי החל מ-400₪

מחירי הסעות מיהודה ושומרון לעלי

הסעות ממודיעין עילית לעלי החל מ-400₪
הסעות מביתר עילית לעלי החל מ-400₪
הסעות ממעלה אדומים לעלי החל מ-400₪
הסעות מגבעת זאב לעלי החל מ-400₪
הסעות מאריאל לעלי החל מ-400₪
הסעות מאפרת לעלי החל מ-400₪
הסעות מקרני שומרון לעלי החל מ-400₪
הסעות מאורנית לעלי החל מ-400₪
הסעות מכוכב יעקב לעלי החל מ-400₪
הסעות מאלפי מנשה לעלי החל מ-400₪

 

מה היה לנו עד עכשיו?