הקו המהיר

חברת הסעות בפריסה ארצית

הסעות ברמות השבים

* ההסעות הן לקבוצות החל מ-6 אנשים – לא לבודדים *

✅ הסעות ברמות השבים

✅ הסעות נוחות ומרווחות

✅ מחירים הוגנים לכל נוסע

✅ חברת הסעות עם ניסיון רב שנים

✅ זמנים מדויקים ללא איחורים

✅ בטיחות לפני הכל!

הסעות ברמות השבים נחשבות לשירות נפוץ במיוחד, ומשום כך – קיימות חברות רבות הנותנות שירות באזור. מי שמחפש חברת הסעות ברמות השבים, לרוב מעוניין לחסוך מעצמו את הטרטור של התנהלות עצמאית מול מוניות או רכבי עובדים, ולעתים הדבר מהווה פתרון גם במצבים של משלחות תיירים, טיולי כיתה ועוד. מה עלינו לדעת כשאנו צריכים הסעות ברמות השבים? במאמר הבא.

 

מדוע חברת הסעות ברמות השבים?

חברת הסעות מקצועית ואמינה, יכולה לחסוך מאיתנו "כאבי ראש" רבים ככל שמדובר בהסעת עובדים, תיירים, תלמידים, ואפילו מספר קטן של אנשים. ישנם מספר מצבים נפוצים שבהם אנו מחפשים חברת הסעות ברמות השבים:

 

משלחות תיירים מחו"ל

ארצנו מהווה מוקד תיירותי לא קטן, וזאת עקב המוקדים הדתיים, הפוליטיים, ואתרי הנופש השונים הקיימים כאן. מסיבה זו, תיירים רבים מגיעים לישראל בכל שנה, וחלקם נקלעים לרמות השבים מסיבות שונות. הסעות ברמות השבים מהוות מצרך חשוב עבור תיירים, היות ולרוב מדובר בקבוצות שעוברות ממקום למקום לעתים תכופות.

כשאנו מדברים על ביקורים תיירותיים – לרוב מרחקי הנסיעה יהיו גדולים, לפחות ביחס לארצנו הקטנה. הסעות ברמות השבים מאפשרות לתיירים להיות ניידים, לעמוד בלוחות זמנים באופן יעיל, ליהנות מהטיול, וחוסכות מהן טרדות של חיפוש אחר תחבורה ציבורית.

 

הסעות עובדים

הסעות ברמות השבים נדרשות פעמים רבות עבור ימי עובדים, כנסים, או חופשות משותפות.

 

ימי עובדים

ימי גיבוש לעובדים ברמות השבים הן עניין שבשגרה, והם יכולים להתבצע בהיקף של עשרות ומאות אנשים, או בהיקפים קטנים יותר של צוותים קטנים. ימי גיבוש לרוב כוללים מעבר בין מספר מקומות, ובייחוד כשמדובר ביום אחד שבו מעוניינים להכניס כמה שיותר תוכן. מסיבה זו, הסעות ברמות השבים מהוות פתרון יעיל במיוחד כשמדובר בימי עובדים.

 

כנסים

כיום, חברות רבות נוהגות לקיים כנסים במלונות או מוסדות אחרים, ויש צורך להסיע את העובדים למקומות אלו. על אף שחברות רבות מנהלות צי של רכבי עובדים, לא כל החברות מאפשרות זאת. גם במקרים שיש רכבי חברה לעובדים, לעתים ההנהלה תעדיף לכנס את כולם במשרד או במפעל, ולדאוג להסעה מסודרת שתמנע איחורים.

 

חופשות עובדים משותפות

הסעות ברמות השבים, יכולות להיות פתרון מושלם לחופשות של עובדים בארץ ובעולם. חברות רבות מעניקות לעובדיהם נופש משותף, יחד עם שאר עובדי החברה – ובכך מאפשרות מנוחה וגיבוש בין העובדים. גם כאן, לעתים ההנהלה תעדיף לדאוג להסעה מסודרת, ובכך למנוע איחורים ולהסיר מהעובדים את הדאגה שבהתנהלות עם רכב פרטי בעת החופשה.

 

הסעות תלמידים

מוסדות לימודיים רבים מחפשים שירותי הסעות ברמות השבים למטרות שונות. כשיש צורך בחברת הסעות עבור תלמידים – מדובר באחריות גדולה, ונרצה לוודא שאנו עובדים עם חברה אמינה ומקצועית. מתי נחפש הסעות ברמות השבים עבור תלמידים?

 

טיולים שנתיים

טיולים שנתיים הם מרגשים, מהנים, ומאפשרים לנו לצבור חוויות מיוחדות עם חברינו לספסל הלימודים! ברוב המקרים, טיולים שנתיים כרוכים בהסעת עשרות תלמידים ליעדים שונים, כגון מסלולים לטיולי טבע, בתי אירוח, אכסניות ואתרי קיט שונים. ברוב המקרים התלמידים יידרשו להגיע למוסד הלימודים עם חפציהם, ומשם תאסוף אותם ההסעה היישר אל המסלול או כל יעד אחר.

 

משלחות לחו"ל

בשנים האחרונות, בתי ספר רבים מארגנים משלחות לחו"ל למטרות שונות. המשלחת המוכרת ביותר היא כמובן המסע לפולין, שעוזר לתלמידים להתחקות אחר האירועים במלחמת העולם השנייה – מנקודת מבט יהודית.

מעבר לכך, משלחות תלמידים רבות יוצאות מסיבות לימודיות ממוקדות, כמו למשל כנסי פיזיקה או מתמטיקה עולמיים. משלחות תלמידים לחו"ל כרוכות באחריות רבה, ולעתים מוסדות הלימוד זקוקים לחברת הסעות ברמות השבים, לצורך הסעה לשדה התעופה או חזרה ממנו.

 

הסעות לבית הספר

בתי ספר רבים עובדים באופן שוטף עם חברת הסעות ברמות השבים, שאוספת את התלמידים אל מוסד הלימודים בבוקר, ומחזירה אותם בסיום יום הלימודים. עבור הורים ותלמידים רבים – מדובר בפתרון עדיף ובטוח, מכיוון שהוא מקטין את הצורך בטרטור עבור ההורים, ומגביר את הבטיחות עבור התלמידים.

 

מה חשוב כשאנו מחפשים הסעות ברמות השבים?

ישנן בעלי מקצוע רבים המעניקים שירות באזור רמות השבים, ובתור לקוחות – עלינו לדעת לאילו פרמטרים חשוב לנו להתייחס, כך שנבצע בחירה נכונה. ישנם מספר פרמטרים חשובים במיוחד, שעלינו לוודא לפני שאנו בוחרים לעבוד עם חברת הסעות ברמות השבים:

 

עמידה בזמנים

כשאנו זקוקים להסעות ברמות השבים, לרוב אנו זקוקים להן במסגרת של אירוע שדורש היצמדות ללוחות זמנים מדויקים, כמו טיול, כנס, טיסה, יום כיף וכדומה. חברת הסעות ברמות השבים חייבת לדעת לעמוד בלוחות זמנים, וכשאנו קובעים שעה מול הנהג – הוא חייב להגיע בשעה המיועדת או קודם לכן, ולחשב את כל האלמנטים (דרכים, פקקים, מרווח ביטחון) הדרושים כדי שזה יקרה.

 

אדיבות

לעתים הנהג שלנו ילווה אותנו רק כמה דקות של נסיעה, ולעתים הוא יבלה איתנו יום שלם או מספר ימים. אין זה משנה מהו פרק הזמן שבו אנו עובדים עם הנהג – האדיבות היא בהחלט שם המשחק! יחסי האנוש של הנהג יקבעו אם נמליץ על החברה, ואם נבחר לעבוד עמה שוב.

 

מקצועיות

תחת המושג "מקצועיות" ניתן להכניס פרמטרים רבים, וכולם יהיו נכונים ומתאימים. כשאנו מדברים על חברת הסעות מקצועית ברמות השבים, אנו בעצם מדברים על חברה שלוקחת את עצמה ואת לקוחותיה ברצינות בכל שלבי התהליך.

זה מתחיל מהפנייה הראשונית, ממשיך בהצעת המחיר, ומסתכם בעמידה בלוחות זמנים, חווית הנסיעה ואדיבות הנהג. חברת הסעות מקצועית ברמות השבים, תגרום לנו להרגיש שהיא יודעת מה היא עושה, ושאנחנו בידיים טובות!

 

מחיר שירותי הסעות ברמות השבים

אז כמה בעצם זה עולה לנו? הצעת מחיר עבור שירותי הסעות ברמות השבים – תלויה בפרמטרים שונים. מה הם הרכיבים המשפיעים על מחיר הסעות ברמות השבים?

 

גודל הרכב הנחוץ

לעתים דרושות הסעות ברמות השבים עבור מספר נוסעים בודדים – ובמקרה כזה ניתן להסתפק במיניבוס, ובמקרים אחרים דרושה הסעה לכמה עשרות נוסעים ואף יותר – וזה כבר יצריך אוטובוס או אפילו מספר אוטובוסים.

גודל הרכב ישפיע ישירות על מחיר ההסעה, מכיוון שככל הרכב גדול יותר – הוא צורך יותר דלק, דורש נהג מקצועי ומנוסה יותר, ומאפשר מקום ליותר אנשים. חברות הסעה מקצועיות ברמות השבים מחזיקות צי של רכבים בגדלים שונים, וזה מאפשר להם גמישות והתאמה לצרכים שונים מצד הלקוחות.

 

 מרחק הנסיעה הדרושה

חברות הסעות רבות באזור רמות השבים, מציעות מחירון המבוסס בין השאר גם על מרחק הנסיעה. כך למשל, נוכל למצוא שהסעות עד 50 קילומטרים מתומחרות בטווח מסוים, הסעות עד 100 קילומטרים בטווח גבוה יותר, וכן הלאה.

 

זמן השירות

במצבים מסוימים, דרושים שירותי הסעות ליום שלם או לחצי יום, ואין זה בהכרח אומר שהרכב יעבור מרחקים גדולים. במצבים אלו – יש חשיבות גם לזמן שמשקיעה חברת ההסעות, ולכן דבר זה ישפיע על המחיר בצורה ישירה. דוגמה טובה לכך היא נהג אוטובוס שמלווה טיול של יום שלם, כשבמשך כמה שעות מתוכו הוא לא נוסע, אך ממתין למטיילים שיסיימו את מסלול ההליכה.

 

עצירות בדרך

חלק מדרישות הלקוחות יכולות להיות עצירות בדרך, על מנת לאסוף נוסעים אחרים, או על מנת לבקר באתרים מסוימים. חברות הסעות ברמות השבים, עשויות לתמחר את ההסעה גם תוך התחשבות במספר העצירות בדרך, אורך העצירה ועוד.

 

מחירי הסעות מהמרכז לרמות השבים

הסעות מתל אביב לרמות השבים החל מ-350₪
הסעות מפתח תקווה לרמות השבים החל מ-350₪
הסעות מראשון לציון לרמות השבים החל מ-350₪
הסעות מבני ברק לרמות השבים החל מ-350₪
הסעות מחולון לרמות השבים החל מ-350₪
הסעות מרמת גן לרמות השבים החל מ-350₪
הסעות מבת ים לרמות השבים החל מ-350₪
הסעות מרחובות לרמות השבים החל מ-350₪
הסעות מהרצליה לרמות השבים החל מ-350₪
הסעות מכפר סבא לרמות השבים החל מ-350₪

מחירי הסעות מהצפון לרמות השבים

הסעות מנצרת לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מנהריה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מעפולה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מעכו לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מכרמיאל לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מנוף הגליל לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מטבריה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות משפרעם לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מצפת לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות ממגדל העמק לרמות השבים החל מ-400₪

מחירי הסעות מהדרום לרמות השבים

הסעות מאשדוד לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מבאר שבע לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מאשקלון לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מרהט לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מאילת לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מקרית גת לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מנתיבות לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מדימונה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מאופקים לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מערד לרמות השבים החל מ-400₪

מחירי הסעות מהשרון לרמות השבים

הסעות מנתניה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מטירה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מכפר יונה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מקדימה-צורן לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מאבן יהודה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מתל מונד לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מזמר לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מפרדסיה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מבת חפר לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מאליכין לרמות השבים החל מ-400₪

מחירי הסעות מחיפה לרמות השבים

הסעות מחיפה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מחדרה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מקרית אתא לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מקרית מוצקין לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מקרית ביאליק לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מפרדס חנה-כרכור לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מקרית ים לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מטירת כרמל לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מנשר לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מזכרון יעקב לרמות השבים החל מ-400₪

מחירי הסעות מירושלים לרמות השבים

הסעות מירושלים לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מבית שמש לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות ממבשרת ציון לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מצור הדסה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מאבו גוש לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מקרית יערים לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מבית זית לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מנחושה לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מנס הרים לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות משורש לרמות השבים החל מ-400₪

מחירי הסעות מיהודה ושומרון לרמות השבים

הסעות ממודיעין עילית לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מביתר עילית לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות ממעלה אדומים לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מגבעת זאב לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מאריאל לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מאפרת לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מקרני שומרון לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מאורנית לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מכוכב יעקב לרמות השבים החל מ-400₪
הסעות מאלפי מנשה לרמות השבים החל מ-400₪

 

מה היה לנו עד עכשיו?