הקו המהיר

חברת הסעות בפריסה ארצית

3 יתרונות בהובלה עם משאית מנוף

הובלה של משאית עם מנוף הפכה בשנים האחרונות להיות דבר שבשגרה. כל אחד יודע שהובלה עם משאית מנוף הופכת את הליך ההובלה לפשוט ונוח הרבה יותר, אבל לא כולם יודעים שיש עוד יתרונות שבאים לידי ביטוי בעקבות הליך זה. במדריך הנוכחי ריכזנו בפניכם את 3 היתרונות הללו, כדי שתוכלו גם אתם להבין – למה כולם בוחרים דווקא בהובלה עם משאית מנוף?

 

יתרון מספר 1 בהובלה עם משאית מנוף – 100% ביטחון

אם הובלתם בעבר את הריהוט שלכם באמצעות הובלה "רגילה", אתם בוודאי יודעים שמדובר בסיכון. שכן, זה הרי ידוע שהובלה רגילה עשויה להוביל לא פעם לפגיעה בריהוט. אנחנו חווינו את הסיטואציה הזו על בשרנו כשגילינו שהמקרר שלנו הגיעה לדירה החדשה שלנו כשהוא חבוט מכל הכיוונים.

חשוב לציין כי היה מדובר במקרר חדש לגמרי ומעבר הדירה התקיים מבניין ללא מעלית אל בניין עם מעלית. כך שסביר להניח שהמוביל התעייף בדרך ומבלי לשים לב, הוא הביא לכך שהמקרר שלנו קיבל כמה "מכות" מקירות הבניין.

 

יתרון מספר 2 בהובלה עם משאית מנוף – נוחות

כשאתם מזמינים הובלה עם משאית מנוף אתם לא צריכים להתעסק עם כל מיני עניינים מסביב כמו למשל:

  • התנצלות בפני השכנים על כך שהמעלית תפוסה במשך כמה שעות
  • מעקב אחר המובילים כדי לבדוק שהם לא הורסים לכם את המקרר ועוד

ברגע שאתם בוחרים בהובלה עם משאית מנוף, אתם יכולים לשבת בפינת רחוב שמול הבית שלכם וליהנות מהנוף. כלומר, מהמשאית. אתם יכולים פשוט להסתכל מהצד ולראות את כל תכולת הדירה שלכם שמועברת אל מנוף וממנו, ישירות אל המשאית. אם לא מתאים לכם לעשות כך, אתם גם יכולים לשבת בבית קפה סמוך ולתת למובילים לעשות את העבודה שלהם.

 

יתרון מספר 3 בהובלה עם משאית מנוף – מתאים לפריטים גדולים במיוחד

לא פעם אנחנו שומעים על מובילים שמציינים שיש פריטים מסוימים שהם פשוט לא מוכנים להוביל. מדובר בדרך כלל בפריטים הבאים:

  • ריהוט כבד מעץ מלא
  • פסנתר כנף
  • מטבחים ועוד

הובלה עם משאית מנוף מתאימה במיוחד לפריטים גדולים (אבל לא רק). כך שאם יש לכם פריטים גדולים ובינוניים, אתם לא צריכים להזמין כמה הובלות בנפרד, אלא פשוט תזמינו הובלה עם משאית מנוף.

 

תודות למסייעים בכתיבת המדריך

זו ההזדמנות להודות לאנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך הנוכחי. מדובר במי שערכו כמה הובלות עם משאית מנוף בשנים האחרונות. הם ציינו בפנינו את היתרונות שהם חוו במהלך ההובלה, ובזכותם, המדריך הנוכחי ראה אור. בשלב זה, אנו רוצים להודות לכם על הזמן שהקדשתם לנו.

 

לסיום

עד כאן 3 היתרונות בהובלה עם משאית מנוף. כעת, גם אתם יכולים לדעת למה כולם בוחרים להוביל את הדירות, המשרדים והעסקים שלהם דווקא עם משאית מנוף.

משאית מנוף

מה היה לנו עד עכשיו?