הקו המהיר

חברת הסעות בפריסה ארצית

6 פתרונות שילוח לציוד כבד

למרות המורכבות הכרוכה בתהליכים אלו, משלוח ציוד כבד לא חייב להיות משימה מאוד קשה. כאשר מטילים את המשימה בידיים מקצועיות, כל נושא השילוח הלוגיסטי נראה אחרת לגמרי. אם אתם מחפשים אחר פתרונות לוגיסטיים, המידע הבא נועד לעשות לכם סדר בנושא.

עם פתרונות השילוח הנכונים, ניתן להעביר סחורות מסוגים שונים בצורה בטוחה, יעילה, מהירה וחסכונית. בין אם מחפשים לשלוח פריטים גדולים לחו"ל או זקוקים לספק לוגיסטי לחברות שפועלות כאן בישראל, הנטייה בימינו היא לבחור בחברות המספקות שירותי מיקור חוץ. עבור פתרונות שילוח לציוד כבד, הנה כמה מהפתרונות הנהוגים בתחום הם:

  • יצירת שרשראות אספקה הכוללות משלוח מטענים
  • הובלת וניהול פריקת מכולות
  • טיפול בכלים הנדסיים כבדים ושינועם
  • שילוח באמצעות אוניות
  • פתרונות שילוח מוטסים
  • מזלגות, מחפרות

 

6 שיטות השילוח הנפוצות בארץ ובעולם

יצירת שרשרת אספקה: עבור משלוחים בקנה מידה גדול, משלוח מטענים מסוג זה הוא אחד מהפתרונות הכי נפוצים בארץ ובעולם. פתרון זה נחשב חסכוני ומאפשר להנות משפע של אפשרויות טעינה שיתאימו לצרכים של כל עסק או חברה. יצירת שרשראות אספקה יכולה לכלול שימוש בשליחים, משאיות הובלה ואפילו מטוסים או אוניות. כל זאת, בהתאם לצרכים העסקיים של הלקוח.

הובלה וניהול פריקה של מכולות: פריקת מכולות יכולה להיות משימה מאוד מרתיעה, אבל הכלים וכוח האדם הנכונים יעשו את כל ההבדל בעבודה. לאחר הערכת גודל ומשקל המכולה, סוג הציוד וציר הזמנים הנדרש לביצוע המשימה, חברת פריקת מכולות תמנה את הצוות המקצועי הנכון לטיפול בסוגיה.

שינוע כלים הנדסיים כבדים: שינוע של כלים הנדסיים כבדים בדרך כלל יצריך מלגזות, אבל לעיתים יש צורך לשנע את הכלים האלו בעזרת משאיות כבדות וכלים אחרים. בין אם בוחרים להסתייע בחברת FLYING CARGO או בכל חברה אחרת, ההמלצה היא לבדוק מראש באילו כלים אותה חברה משתמשת לביצוע עבודות אלו. כאשר מבוצעות לא נכון, עבודות שינוע כלים הנדסיים יכולות להוביל חלילה לאסון.

שילוח באמצעות אוניות: פתרונות שילוח באמצעות אוניות נחשבים פחות נהוגים, ולו בעקבות פרק הזמן הארוך שמצריך כל שילוח. לא פעם, ישנה דחיפות לשנע ציוד בצורה מהירה יותר, מה שכמובן יצריך שינוע אווירי.

פתרונות שילוח מוטסים: פתרונות שילוח מוטסים הם מהנפוצים ביותר בענף הלוגיסטיקה, כאשר אלו גם הפתרונות היקרים ביותר. לא כל חברת לוגיסטיקה מתמחה בסוג שילוח זה, ככה שחשוב לבדוק מראש את ההתמחות של החברה.

מלגזות לשינוע משא כבד: מלגזות עשויות להיות אופציה מצוינת עבור שינוע ציוד כבד, אבל החיסרון במלגזות הוא העובדה שהן יכולות לשאת עצמים יחסית קטנים. בכל הנוגע לציוד גדול בממדיו, בד"כ יהיה צורך לבחור באמצעי שילוח ופתרונות אחרים.

בין אם בוחרים בפתרון הזה או האחר, חשוב לוודא כי לחברת השילוח יש ניסיון וכלים מתאימים.

6 פתרונות שילוח לציוד כבד

מה היה לנו עד עכשיו?