הקו המהיר

חברת הסעות בפריסה ארצית

5 דברים שכדאי לדעת על אחזקת הליכון

רבים משתמשים במכשירי כושר ביתיים על מנת לשמור על הכושר. אחד המכשירים שהפכו להיות נפוצים בכלל בחדרי כושר ובפרט בבית הם ההליכונים.

להליכונים יש מגוון רחב של יתרונות: הם קלים לתפעול, שורפים שומנים ומאפשרים שמירה על פעילות גופנית גם בבית.

יחד עם זאת מכיוון שמשתמשים בו בתכיפות יתר עלול להיות גם בהליכון מאיכות מעולה בלאי ושחיקה.

על מנת למנוע שחיקה זו ניתן לבצע פעולות שונות שמאריכות או שומרות על איכות המוצר, מאמר זה מטרתו להעניק לכם מידע על אחזקת הליכון.

 

חשוב לקרוא היטב את הוראות היצרן:

קיימים מגוון רחב של סוגי הליכונים שונים לכל סוג הליכון יש את הוראות היצרן המיוחדות שלו. הוראות היצרן מגיעות יחד עם המכשיר עצמו לכן חשוב מאד לקרוא ולפעול על פי הוראות אלו הכוללות פרטים שונים על אחזקת הליכון.

 

התייעצות עם אנשי מקצוע:

מכיוון שקיימים מגוון רחב של הליכונים .עלות ההליכונים גבוהה במיוחד. ישנם הליכונים שהעלות שלהם מגיעה עד אלפי שקלים, לכן בכל ביצוע של פעולה יש להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת שלא לפגוע בפעילות ההליכון. כמו כן חשוב מאד במקרה של תקלה לא לנסות לתקן את התקלה לבד אלא לפנות אל טכנאי הליכונים ותיק ומנוסה שיפתור את הבעיה. לא כדאי לתקן לבד משום שאתם עלולים לפגוע בטיב ההליכון ולשלם כסף רב על תיקון מקצועי או על חלקי חילוף.

 

חשוב לשמן את ההליכון היטב:

קיימת חשיבות רבה על שימון ההליכון בצורה טובה אתם יכולים לשמן את ההליכון לבדכם בעזרת ספריי סיליקון איכותי בלבד. אתם יכולים לשמן את ההליכון לגמרי בעצמכם בעזרת מספר פעולות פשוטות:

  • נתקו את ההליכון משקע החשמל
  • רססו על כל שטח הרצועה את ספרי הסיליקון בכמות נדיבה
  • חברו לחשמל והפעלו את ההליכון למהירות הגבוהה ביותר והשתמשו כך אתם משמנים היטב את כל ההליכון.

 

תיקון הליכון VO2

במידה וההליכון מרעיש מידי:

תיקון הליכון VO2 מורכב במיוחד גם משתמשים חדשים מתרגלים עד מהרה לרעש שהליכון משמיע אך לעיתים במידה והרעש הוא חזק מידי ישנה תקלה בהליכון וכדאי מאד להזמין טכנאי לצורך כך. דבר ראשון יש לבדוק כי ההליכון אינו רועד או מרעיש בצורה חריגה יש לבדוק אם רצועות ההליכה אינן משומנות ואם כן לשמן אותן היטב בעזרת שמן סיליקון במידה והתקלה נמשכת יש להזמין טכנאי מקצועי שיאתר את הבעיה.

 

המכשיר אינו נדלק:

ניתן לפתור את הבעיה בקלות ולוודא כי הוא מחובר לשקע השמל במידה ועדיין הבעיה ממשיכה יש להזמין טכנאי. כדאי לכם לפנות ליוני תיקון הליכונים המומחה בתיקון הליכונים שונים:

 

לסיכום:

מאמר זה מטרתו להעביר מדע על אחזקת הליכון בהקשר של הליכון VO2  מאמר מנה את הסיבות והתקלות השונות בהן יש לפנות לטכנאי מקצועי. לניווט לעסק לתיקון הליכונים

 

איש רץ

מה היה לנו עד עכשיו?